Lookfantastic box: září 2023

Krásný den,

asi v polovině měsíce mi dorazil další lookfantastic box, který by ml být zaměřený na přírodní a šetrnou kosmetiku. Uvnitř je tradičně šest kousků, přičemž tři jsou v plném balení a tři miniatury.

co box obsahuje:

 • čistící balzám, Eve Lom
 • Beauty Blush Duo, Pixi by Petra
 • šampon a kondicionér, We are Paradox
 • tělové mýdlo, Grüum
 • oční maska, 111Skin

Čistící balzám od Eve Lom by měl být multifunkční balzám. Ve složení by měly být vzácné oleje, kakaové máslo. Podle popisu by tento čistič neměl jen odstraňovat makeup, ale má mít i exfoliační účinky. Jsem na něj hodně zvědavá, ještě jsem ho neměla.

V boxu bylo i duo tvářenky a rozjasňovače od Pixi v odstínu Peach Honey. Odstín vypadá velmi slušně, je to příjemná broskvová. Duo by mělo mít dlouhotrvající efekt a ve složení má být vitamín E, který dodává hydrataci.

Značku We are Paradox znám právě díky těmto boxům, kde často bývají jejich masky. Tentokrát jsem zde našla šampon a kondicionér z řady na podporu růstu vlasů s tendencí vypadávat. Oba produkty jsem už vyzkoušela (vyšly mi na jedno použití) a měla jsem po něm moc hezké a hebké vlasy.

Značka Grüum patří mezi ty přírodní, co se zaměřuje na tuhé produkty. V boxu bylo jejich tuhé mýdlo na tělo v parfemaci Sweet Rose. Balení o 45 gramech představuje plnou velikost. Nevím, jestli ho budu používat přímo místo sprchového gelu, spíše si ho nechám jako klasické tuhé mýdlo.

Nakonec tu mám jedno balení polštářků pod oči od pro mě neznámé značky 111Skin. Maska by měla bojovat s tmavými kruhy pod očima, s otoky a měla by posílit elasticitu pokožky pod očima. Jedná se o hydrogelové polštářky, které obsahují peptidový komplex a vitamin E. Já mám tento typ produktů ráda, takže je ráda vyzkouším.

Tento box má zajímavé věci z hlediska výběru produktů, ale dost pochybuji, že ty věci dosahují avizované částky. Sice jsou tu tři plná balení, ale jedno z nich je malé mýdlo a druhé jednorázový produkt. Jak se obsah líbí? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Lookfantastic box: září 2023

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, tentokrát pěkná skladba produktů jen by jich mohlo být poněkud více. Všechno člověk využije, ale nic nevypadá na první dojem, že by si z toho měl člověk kecnout na zadek.

 2. MonalisaBeautyEriAnna

  Hani jsem zvědavá, co řekneš na odličovací balzám, který je velmi chválený, ale taky zajímavý svou vůní. Plné balení vyjde něco okolo 2tis Kč.
  Tentokrát bych byla ze složení vážně nadšená. Měj krásný den kočko. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *