Lookfantastic box: říjen 2023

Krásný den,

opět mi dorazil lookfantastic box, tentokrát za měsíc říjen. Měl by to snad už být předposlední box v rámci předplatného. Jsem za to ale moc ráda, protože jsem s obsahem čím dál nespokojenější. Tentokrát mi ani nepřišly všechny avizované produkty….

co box obsahuje:

 • univerzální emulze, Lixirskin
 • Clean & Green Detox Mask, Espa
 • kleštičky na řasy, Bruhworks
 • ochrana na vlasy, Beauty Works
 • miniatura tekuté rtěnky Stay All Day, Lottie

Lixirskin je pro mě neznámá značka. Univerzální emulze představuje náhradu za denní krém, noční krém, sérum a primer. Slibuje, že pleť bude vypadat zdravěji a mladší. Já tyto univerzální produkty nemám moc ráda, ale samozřejmě ho zkusím, třeba mě mile překvapí.

Nejvíce mě určitě zaujala miniatura pleťové masky. Maska je charakterizována jako zelené smoothie pro pleť. Slibuje rozjasnění a vyplnění pleti, složení je bohaté na účinné složky. Maska by měla vyživovat, minimalizovat póry a rozjasňovat. Používá se na deset minut, poté se smývá teplou vodou.

Kleštičky na řasy jsou poměrně nudným kouskem, kde vám toho nemám co říct. V jejich magazínu je u toho pyšný popisek, že se jedná o plnohodnotné balení – vážně si nedovedu představit, jak by poslali vzorek kleštiček… Mně se každopádně hodí, ty stávající mám už poměrně dlouho a potřebují vyměnit.

Co mě vlastně docela naštvalo je sáček s tepelnou ochrannou na vlasy. To je typ produktu, kde stačí opravdu málo na jedno použití, tak sáček mě fakt neuchvacuje – jak to bud doma skladovat? Jinak krém by měl vlasy vyhladit a pomáhá s bojem proti jejich ničení.

Nakonec tu mám miniaturu tekuté rtěnky od značky Lottie London. Je v celkem slušném růžovém odstínu. Má mít sametovou texturu, dlouhou výdrž a slibuje dokonce výživu. Určitě ji vyzkouším, pak uvidíme, jak budu spokojená.

Nepřišla mi tužka na oči, což je mimochodem druhý nejdražší produkt v boxu, což je fakt trapné. V plném balení jsou zde jen ty kleštičky a teoreticky tužka, určitě to ale nedosahuje avizovanou cenu. Jsem ráda, že mi to předplatné už skončí… Jak se box líbí vám? Máte rádi univerzální multifunkční produkty? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Lookfantastic box: říjen 2023

 1. Stáňa

  Hani, asi bych vyzkoušela všechno, nenadchly by mne kleštičky na řasy (nepoužívám). A produkty v sáčku, které nejsou na jedno použití, taky nemám v oblibě. Chybějící produkt naštve, tmu rozumím.

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, líbí se mi to smoothie na pleť jinak je to takové nijaké. Produkty 3v1 a tak dále obvykle nedělají pořádně ani jednu věc, čestnou výjimkou jsou možná tak pánské sprcháče.

 3. Helena

  No, opravdu žádná sláva! Pobavila si mě tím uvažovaným vzorkem kleštiček, ale je to černý humor…
  Hani, měj příjemný den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *