Lookfantastic box: duben 2023

Krásný den,

těsně před Velikonocemi mi domů dorazil i nový lookfantastic box. Já jsem už ukončila předplatné, ale do zimy mi budou ještě boxy přicházet, protože to prostě dobíhá. Přijde mi, že ty boxy jsou čím dál slabší, a tento to zrovna nevylepšuje.

co box obsahuje:

 • tužka na rty, Ciaté
 • pleťová maska, Korres
 • čistící olej, Pai
 • maska na vlasy, We are Paradox
 • tělový peeling, Collistar
 • lak na nehty, Nails Inc.

Jako první jsem vybalila konturku na rty od značky Ciaté. Má být matná, dlouho držící a velmi pigmentovaná. Odstín se jmenuje Coco a je to celkem nositelná barva, taková tmavá nude s lehkým vínovým nádechem. Konturku určitě využiji. Je to automatická tužka, takže ji nebudu muset ořezávat.

Dalším produktem v boxu je pleťová maska od řecké přírodní značky Korres. Jedná se o jogurtovou masku, která by měla vyvažovat pH pleti a hydratovat ji. Obsahuje mikrobiologickou technologii, což nevím, co znamená:-D Masky každopádně používám ráda, zde je tedy jen 20 ml, takže mi tubička vyjde jen na pár použití.

Jako další tu mám pro mě dosud neznámou značku Pai. V malinké tubě o objemu pouhých 10 ml se ukrývá čistící olej. Ten by měl obsahovat extrakt ze šípku. Používá se na suchou pleť, do které se má vmasírovat krouživými pohyby. Smývá se pomocí vody. S čistícími oleji nemám zase moc zkušeností, tak jsem zvědavá.

Značkou, kterou ale z těchto boxů dobře znám, je We are Paradox. Tentokrát je zde maska na vlasy, jež je určená právě na ty barvené. Balení má 30 ml a z mojí zkušeností vím, že mi to vystačí tak na jedno použití. Věci od této značky mi zatím přišly hodně průměrné, takže ani zde nemám velká očekávání.

Tělový peeling od značky Collistar jsem doma už měla v plném balení. Zde je miniatura, která mi vyjde tak na jedno použití. Tento peeling je moc fajn, je docela drsný, takže se určitě nehodí pro každého. Peeling patří mezi ty dražší, takže je dobré ho vyzkoušet v takto menším balení. Já jsem ho měla, nevadil mi, ale za tu cenu se podle mě zase nevyplatí.

Posledním kouskem je lak na nehty Nails Inc. Tato značka bývá v boxu poměrně často, takže nejsem překvapená, že je zde opět. Měla jsem v krabici středně hnědý odstín Bear with me. Přijde mi, že je to na mě moc teplé, takže ho schovám do dárkové krabice, on si ještě svého majitele najde:-)

Box je za mě hodně průměrný, není tu nic, co by mě extra zaujalo. Už jsem vyzkoušela masku Korress a je fajn. Balení budu mít na dvě použití, což je celkem drahá sranda. Celkově mi přijde, že LFB strašně klesnul na kvalitě. Co si myslíte vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Lookfantastic box: duben 2023

 1. Siraelxy

  Hani, mně se obsah boxu líbí. Značka Pai je výborná, já oleje na pleť miluji. Nevím jestli se box cenově vyplatí….já jsem předplatné zrušila dávno a koupim jen když je fakt výhodná nabídka.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Míšo,
   myslím si, že box už dávno nesplňuje ty parametry, které inzeroval a začátku. Balení jsou opravdu jen miniatury. Musí počkat, dokud mi nedojede předplatné.

 2. Lucie

  Ahoj, já už mám předplatné LF boxu zrušené dlouho a nelituji. Obsah tohohle boxu se mi zdá dost slabý, byla bych hodně zklamaná.

 3. Stáňa

  Hani, já bych asi kromě laku na nehty využila vše. Ale přijde mi, že kromě tužky na rty jsou tu tentokrát samá minibalení, která se obsahem skoro blíží vzorkům, takže z tohoto pohledu mi to přijde trochu jako bída.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   za mě je to rozhodně bída. Dneska jsem dodělala tu masku od Korres a měla jsem ji na dvě použití, takže fakt jako vzoreček.

 4. Helena

  Hani, čistící oleje mám ráda, možná to dá trochu víc práce, ale je to velmi šetrné.
  Jinak se mi zdá, že to je samé minibalení…
  Měj příjemné velikonoční pondělí, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   oleje mám taky ráda, teď jsem dodělala jeden pleťový, který se používal na noc. Měla jsem po něm moc pěknou pleť. jsou to samá minibalení.

 5. Sabina

  Ahoj Haničko, pro mě LFB nebyl ani za dob své největší slávy a teďka už mi čistě přijde, že se nevyplatí. Navíc obsažené značky mě nikdy moc nezaujaly.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   taky mi přijde hodně slabý. Dodělala jsem ale masku od Korres a byla fajn. Vydržela mi ale jen na dvě použití, takže je to jako vzorek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *