Candle haul: březen 2023

Krásný den,

i březen mi přinesl nové svíčky, i když jich není nijak enormní počet. Většinu jsem dostala, to mi ale samozřejmě vůbec nevadí. Momentálně doma nemám moc velké svíčkové zásoby, ale něco jsem objednávala teď na jednom eshopu a mám to na cestě, tak uvidíme.

Avon

V Avonu jsem si objednala svíčku a několik vonných olejů z řady Fresh Cotton. To je moje nejoblíbenější řada z Avonu. Jsou to sice dražší svíčky a difuzéry, ale jsou fakt povedené. Tato parfemace je úžasná, až ji zase v katalogu potkám, koupím si další.

Ginger Tonic

Tuto malou svíčku s plechovým víčkem jsem dostala od mamky, která ji měla v nějakém balíčku. Mama ví, že já pálím mnohem více a raději než ona. Nedovedu si představit, jak bude vonět svíčka po zapálení, ale určitě vám to povím v dalším článku o vypálených kouscích.

Action

V Actionu jsem potkala velkou vonnou svíčku ve skle v parfemaci Blooming Jasmine. Je to moc hezká květinová vůně, spíše jemnější, ale já to mám takto ráda. Uvidíme, jaká bude intenzita po zapálení.

Farmland Candle

Tuto značku vůbec neznám, zase jsem ji dostala od mamky, která ji měla v nějakém balíčku. Vůni levandule mám ráda, všeobecně jsem na ty květinové záležitosti. Líbí se mi design, je to taková klasika.

Znáte některé svíčky, o kterých jsem dneska psala? Jakým vůním dáváte přednost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Candle haul: březen 2023

  1. Stáňa

    Hani, já neznám ani jednu značku, jen se díky tobě seznámim s vonným olejem od Avonu :). Z olejíčků preferuji litseu cubebu, jinak mám ráda i levanduli, bavlnu a lesní vůně, ale nepohrdu ani vanilkou, pokud to není moc přeslazené. A pak ještě jablko se skořicí, to je taky fajn vůně (hlavně na podzim), pokud se povede.
    Hezkou sobotu

  2. Lucie

    Ahoj, neznám ani jednu, ale teď pálím jednoznačně květinové vůně, evokují ve mě jaro a jak všechno rozkvétá. Zrovna mi tu hoří Camellia Blossom od YC, dneska jsem zapálila a je moc hezká:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *