Lookfantastic box: duben 2020

Krásný den, 

na začátku měsíce mi přišel nový boxík s kosmetikou. Vše je laděno do sladkých pastelových barev – fialkové a broskvové. Zase je tu šest produktů a my se společně na ně nyní podíváme:-)

co box obsahuje:

 • paletka Peach Blossom, Bellápiere
 • Hydraphel Skin Supplement, Erno Lazlo
 • Transforming Body Lotion, Ameliorate
 • 100% Camelia 2 – step oil sheet mask, Starskin
 • kávový peeling, Minetan
 • pinzeta, Vintage Cosmetics Company

O paletce jsem věděla z posledního magazínu, vždy je na konci takové lákadlo na to, co bude příště. Je to opravu mini paletka, uvnitř jsou čtyři barvičky a zrcátko. je zde uvedeno, že je určená na oči, ale ta matná oranžová je podle mě spíše tvářenka. Další tři barvy jsou se shimmerem a obzvlášť ta zlatá je moc pěkná.

Ten hydratační doplněk je opravdu malinká lahvička (15 ml). Toto hydratační tonikum je určené na suchou a citlivou pleť a má se používat po čištění pomocí tamponku nebo prstů.

Tělové mléko je určené na opravdu náročnou pokožku a obsahuje Lactid Acid. Hodně mi připomíná lékárenskou kosmetiku, má i podobnou parfemaci. Konzistence je příjemná, bude určitě hodně výživné. Mně úplně nevoní, ale třeba mamce se to hodně líbí, takže ho dám jí.

Co mě hodně zaujalo, je dvoufázová plátýnková maska s oleji. Nejdříve se má použít olejová kapsle na suchý obličej a prsty se má vše jemně masírovat. Poté se přiloží plátýnko a nechá se působit 15 minut.

Jak mám peelingy opravdu ráda, tak kávové tvoří výjimku. Nesnáším kávu, vadí i mi její vůně. Toto je peeling určený na tvář i tělo, má se používat ve sprše a člověk by se jím měl pořádně namasírovat.

Posledním kouskem je klasická pinzeta, která mi určitě udělala radost. Vždy se mi stane, že tu soji někde založím a pak musím ihned běžet pro novou.

Celkově se mi box líbí, je tu mnoho značek, které vůbec neznám. Jak jste na tom vy? Znáte nějakou z těch značek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Lookfantastic box: duben 2020

 1. Stáňa

  Neznám nic. Ale ode mne se ani jiná odpověď nedá čekat – já lovím kosmetiku v běžných drogériích.
  Tady bych ale asi postupně využila všechno kromě paletky, ve které jsou barvy, které mi nesluší.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky vůbec neznám ty značky, ale ráda vyzkouším něco nového:-) Ty stíny v paletce se mi líbí, ale budu je používat spíše s nějakými jinými.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *