Lookfantastic box: červenec 2021

Krásný den,

hned druhý den po návratu z dovolené mi dorazil nový lookfantastic box. Jeho obsah jsem už viděla předtím na videu, takže jsem nebyla tak moc překvapená. To mi tedy nijak nevadí, však jsem se sama na to video dobrovolně dívala:-) Tentokrát box nebyl v krabičce, ale dorazil v průhledné taštičce. Přesně takovou jen v tmavší zelenkavé barvě mám doma i z loňska. Je dost praktická, měla jsem ji letos na Rhodosu. Můžete ji použít i do letadla, kde musíte mít tekutiny v nějakém průhledném obalu.

co box obsahoval:

 • rtěnka Revlon Classic Super Lustrous
 • miniatura rozjasňovače Beyond Mini Liqiud Highlighter, Illamasqua
 • 7- Second Luxury All Day Mask, Starskin
 • Superfood Glow Priming Moisturiser, Elemis
 • Defence Anti-Pollution Leave-in Spray, Grow Gorgeous
 • Cucumber Hydrating Face & Body Mist, Minetan

Začnu značkou Elemis a jejím primerem, který by měl fungovat jako lehký denní krém. Název tedy vede k tomu, že by to měla být báze pod makeup. Dá se to používat jako rozjasňovač, aplikovat se má na obličej i na krk. Jsem tedy z toho použití docela zmatená, ale snad to bude v pohodě. Každopádně doma nemám ani jednu bázi, takže snad mi to bude vyhovovat.

Značku Revlon nemám vůbec vyzkoušenou, myslím si, že jsem od nich ještě nikdy nic neměla. V balíčku byla plná velikost jejich klasické krémové rtěnky v odstínu Rosewine. Překvapivě to není nějaká výrazná červená, ale spíše tmavší hnědočervená s výrazným rezavým tónem. Podle mě je to taková devadesátková barva, která se hodí hodně pro podzimní typy. Pigmentace je fakt dobrá, tak jsem na rtěnku zvědavá. A tedy taky doufám, že ji budu moci někam vynosit…

Okurkový mist od značky Minetan mě nechává hodně chladnou. Je to především díky té okurkové parfemaci. Nesnáším okurky… Mlha má mít samoopalovací efekt, což mě taky moc netěší, protože se bojím, že budu mít po těle fleky.

Co mě taky vůbec nenadchlo, je miniatura rozjasňovače od značky Illamasqua. Jedná se o tekutý rozjasňovač, v boxu je miniatura o objemu 2 ml, tak snad to nějak zvládnu zlikvidovat. Rozjasňovače nepoužívám, ty tekuté už vůbec ne.

Docela dost mě zaujal sprej na vlasy od Grow Gorgeous. Je to sprej, který se stříká do už umytých vlasů, měl by je chránit před škodlivými vlivy prostředí, podporuje barvu a taky chrání vlasy před teplem. Má docela dost slušné složení.

Hodně zajímavým produktem je maska od Starskin a nejsem si moc jistá, jestli jsem to všechno pochopila dobře. uvnitř je polštářek, který nasadíme na prsty a pak máme 7 sekund masírovat pleť. Poté se polštářek otočí a pleť se poťupká prsty. Prý to má čistit, tonizovat, krémovat, obsahovat sérum…

Jinak mě dost zaujalo, co říkala Katka ve videu. Ona poctivě přepočítává cenu, což mě se nikdy nechce. Cena vychází na 1095 Kč, což je nic moc, protože cena všech produktů má být více na 1500 Kč. To bych řekla, že je fakt docela veliký rozdíl. Obsah je za mě dost průměrný, ale třeba mě něco mile překvapí.

Jak se obsah líbí vám? Používáte rozjasňovače? Jaké máte zkušenosti se značkou Revlon? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lookfantastic box: červenec 2021

 1. Helena

  Hani, Revlon jsem kdysi dost používala a byla jsem spokojená. Její tváří byla tenkrát Melanie Griffith a moc jí to slušelo :o)
  V poslední době jsem doma nic neměla.
  Přeji hezkou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   to si vůbec nepamatuji, že by tváří byla Melanie. Já jsem ale tuto značku u nás v Příbrami vlastně nikde neviděla, takže jsem k ní neměla ani přístup.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   pro mě to bude podle mě taky premiéra, resp. si vůbec nepamatuji, že bych něco zkoušela od Revlonu.

 2. Stáňa

  Hani, líbí se mi odstín rtěnky, i když jsem spíš zimní typ, mám tyhle odstíny trochu do hněda docela ráda. Fajn je ta taštička, ze zbytku bych byla asi taky trochu na rozpacích.
  Hezkou neděli

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ta taštička je skvělá, mám jednu z minulého roku a letos jsem s ní byla na obou dovolených. Uvidíme, jak budu spokojená s dalšími produkty.

 3. Lucie

  Ahoj, tak kromě rtěnky, která odstínově není úplně šálek mé kávy by se mi obsah líbil. I když to vyloženě nejsou produkty, co bych nějak musela mít, tak bych ráda vyzkoušela, rozšířila si obzory.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já to taky beru takto – ráda vyzkouším něco nového. Odstín rtěnky se mi celkem líbí, i když je poněkud retro. Podle mě ale bude hodně slušet mojí mamce, takže ho možná dám jí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *