Lipkit XoXo od Petry Lovely Hair

Krásný den, 

myslím, že v minulých týdnech nešlo nevšimnout si toho, že youtuberka Petra Lovely Hair vydala svoji druhou paletku očních stínů společně s kolekcí lipkitu a konturovací paletkou na tváře. Vše je zase ve spolupráci se značkou Makeup Revolution London a celá kolekce nese název xoxo.

Já jsem si po delším váhání pořídila všechny tři produkty, i když jsem dopředu věděla, že nejvíc se mi bude hodit jen paletka stínů. Dneska bychom se společně podívali na lipkit, který v sobě ukrýval tři produkty na rty.

Co se týče obalu, tak mi vše přišlo zabalené v hezké stříbrné krabičce, která je typická pro celou kolekci. Přiznám se, že krabičku už nemám, je pěkná, ale co s ní. Pro mě je to zbytečný odpad. Všechny tři produkty mají naprosto totožné balení, takže pokud jste si to někde nepřečetli, tak vlastně nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl (kromě barvy). Aplikátor je klasicky deskový a dobře se s ním pracuje. Zespodu každého produktu je napsaný odstín.

Celá sada se prodává bohužel v jediné barevné kombinaci a nedá se tam nic změnit. Obsahuje lesk na rty, tekutou rtěnku se saténovým finišem a matnou tekutou rtěnku. Jestli čtete můj blog již delší dobu, tak asi víte, že matné tekuté rtěnky mi nevyhovují, vadí mi ten svíravý pocit na rtech. Lesky na rty naopak používám ráda už od puberty, byl to jeden z prvních produktů dekorativní kosmetiky, co mi mamka dovolila koupit.

Zde je lesk v béžové, opravdu hodně tělové barvě, která mi vůbec nesluší. Fakt mě mrzí, že se jedná o takový odstín, protože já v něm jsem jako mrtvola, a myslím si, že v tom nebudu sama. Podle mě by byl mnohem lepší nějaký přirozenější růžový tón.

Saténový a matný finiš je ve výsledku skoro stejný. Rtěnka opravdu  zaschne, na rtech připomíná nepříjemnou krustu, i když ji mám v extrémně tenké vrstvě. Ta saténová se jmenuje Lip Filler. Barva je světlá teplá hnědorůžová a pro lidi se studeným podtónem pleti není ideální.

Nejtmavší barvou celé trojice je tekutá rtěnka s matným finišem, která se jmenuje Mauve Madness. Je to celkem tmavá nude barva s výrazným hnědým a fialovým tónem, který se mi ve výsledku líbí. Ten odstín mi sedí a je mi opravdu líto, že se nemůže jednat o něco krémového, co bych vynosila.

Celkově jsem z lipkitu docela dost zklamaná. Nelíbí se mi odstíny a dva efekty mi jsou rtech doslova nepříjemné. Je škoda, že si člověk musí koupit všechny tři produkty najednou. Také mi přijde docela nepraktické balení, kde vlastně není nikde napsáno, zda se jedná o lesk nebo matnou rtěnku.

Řekla bych, že tato kolekce je určena velmi úzkému okruhu líčících se lidí. Budou ji milovat především ti, kteří rádi používají lipstainy od Sephory nebo matné rtěnky z Dermacolu. Ten béžový lesk na rty má za mě nešťastně zvolený odstín, který je už hodně korektorový. 

Zaregistrovali jste tuto novou kolekci PLH? Zkoušeli jste už její rtěnky? Jaký je váš oblíbený efekt na rtech? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Lipkit XoXo od Petry Lovely Hair

 1. Lucie

  Ahoj, mám doma celou kolekci a tuhle sadu na rty jsem si vůbec neměla objednávat, odstínově není ani jeden produkt šálek mojí kávy. Matná a saténová rtěnka mi na rtech vůbec nesedí, jsou nepříjemné, vysušují. Fajn na rtech je snad jen ten lesk, ale jeho barva je příšerná. Všechny tři produkty budu posílat dál, já bych nevyužila ani jeden.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, čteš mi myšlenky. Konzistencí mi vyhovuje jen lesk, který má děsnou barvu. Podle mě taková béžová sluší velmi málo lidem. Taky je pošlu dál, nemá cenu, abych je doma měla.

 2. Stáňa

  Tak já tuhle sadu nezaragistrovala a jak to vypadá, o nic jsem nepřišla :). Taky mi koncept kombinace tří barev produktů na rty nejpřijde úplně nejšťastnější – zvlášť v uvedené barevné kombinaci, protože barva lesku podle mne svědčí jinému barvnému typu než ty tekuté rtěnky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, máš pravdu, podle mě ty barvy k sobě vůbec nejdou a najde se jen velmi málo lidí, kterým by všechny tři odstíny opravdu slušely. Mně se líbí jen ten nejtmavší odstín, ale potřebovala bych ho mít v té leskové podobě.

 3. Jana

  Ahoj holky, mela jsem si to tady precist, nez jsem objednala. Balení se mi libi ale produkty jsou strašné. Od vůně po konzistenci, připadá mi to kvalitou jak odnekud z Číny. Mam rada zmiňované rtěnky ze Sephory ale tohle k nim ma hodně daleko. Jsem hodně zklamaná, jedine co vyuziju je lesk, zbytek ani snad nebudu nikomu darovat, protoze nevim, kdo by to byl ochotny nosit.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Jani,
   taky si říkám, že jsem docela prohloupila, pro mě tyto konzistence vůbec nejsou a lesk má fakt blbou barvu. Dala jsem to kolegyni, musím se jí zeptat, jestli to už zkoušela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *