Levné masky na vlasy

Krásný den,

nedávno jsem udělala větší objednávku na eshopu makeup.cz, kde seženete mnoho méně známých a levných značek. Jednou z nich je i polská značka Czyste Piekno, od které jsem si objednala rovnou dvě masky na vlasy. Jedna mě vyšla na 23 Kč a je to jednorázová záležitost.

Lékařská maska na vlasy Obnova a regenerace

Maska je v malém pytlíčku, kde si odstřihnete okraj. Popisky jsou jen v polštině. Je určená ženám v minimální výši věku 18 let. Je určená pro vlasy tenké, poškozené a křehké. Vlasy by měla regenerovat a vyživovat, obsahuje aktivní vitamínové složky. Parfemace je taková hodně „oldschoolová“, to se mi moc nelíbilo. Připomínalo mi to pánskou kosmetiku mého dědy, když jsem byla úplně malá. Maska vlasy viditelně zjemnila, dobře se rozčesávaly a konečky byly hladší. Zároveň ale byly vlasy taky dost jemné a bez objemu. Vůbec mi na nich nedržel žádný účes a měla jsem pocit, jako bych jich v culíku měla půlku. Koupíte ji zde.

Vlasová maska hydratační a vyhazující

Tato maska je ve stejném sáčku, který má jen jiný design. Opět j určená jen pro ženy starší 18 let a měla by vlasy vyhlazovat a hydratovat. Parfemace této masky byla hodně podobná té předchozí a byla z vlasů cítit i po vyfoukání. Vlasy opravdu viditelně vyhlazovala, zjemnila, celkem se pěkně leskly a velmi dobře se rozčesávaly. Přišla mi o kapičku lepší než ta předchozí, ale i zde jsem měla dost splihlý účes, což je pro mé dlouhé a jemné vlasy neštěstí. Koupíte ji zde.

Nemůžu být úplně negativní, protože masky celkem splnily to, co slibovaly. Očividně jsou ale určené pro jiný typ vlasů, já je mám na ně moc jemné. Moc mi nesedla ta vůně. Znovu si je neplánuji kupovat. Znáte tuto polskou značku? Jaká je vaše oblíbená maska na vlasy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Levné masky na vlasy

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   taky jsem si doma dělala nějaké výluhy, ale na kopřivy se mi už chodit moc nechce, takže spoléhám více na různé masky.

 1. Helena

  Hani, masky na vlasy moc nepoužívám. Tohle nechávám na kadeřnici, ta mi ji dává vždy.
  Děkuji za další seznámení s mě neznámou značkou a přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   taky mám u kadeřnice vždy nějakou masku nebo zábal. Chodím k ní ale jen jednou měsíčně, takže se musím doma taky starat.

 2. Stáňa

  Hani,
  já tuhle polskou značku neznám. A masky na vlasy používám nepravidelně. Teď mám bezoplachové sérum od Garnieru a pořád jsem se ještě nerozhodla, jestli mi vyhovuje nebo spíš ne :D.
  Hezký den

 3. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, maska na vlasy je z haircare asi mlj nejméně používaný produkt. Teď mám vlasové máslo s ovesným mlékem a kurkumou od Balea. Ráda bych však vyzkoušela všemi chválenou Lee Staford masku z drogerky. Jinak žádný vyloženě objev jsem neobjevila.

 4. Lucie

  Ahoj, já zbožňuji masku na vlasy Gestil Wonder. Ta vůně tedy taky nic moc, ale vlasy mám po ní úžasný. Ale jinak si kupuji třeba i masky od Kallos, Garnier nebo Ziaji nebo teď jsem si objednávala masky od Avonu – avokádovou a ty nové z řady AT.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na nějaké masky jsem do Avonu také koukala, mají veliká balení za dobré ceny. Gestil Wonder vůbec neznám:-D

 5. Pavla

  Ahoj Hani. Masky na vlasy, to je pro mě celkem velké téma :). Můj dlouhodobý oblíbenec jsou masky Hair food od Garnier, zejména ta s aloe. Teď v sobotu jsem si koupila masku od značky Maui, a ta je tedy naprosto fantastická, má skvělé složení, božsky voní a vyživuje vlasy.

 6. Luci

  Ahoj Hani, masky používám. Momentálně mám Alterna Caviar Moisture Hair Masque – jsem s ní spokojená, kvalitní a poměrně známá značka. Používám občas i Redken. Ale objevila jsem Canneff – vlasovou masku, je skvělá. Opravdu doporučuji tuto značku vyzkoušet. Mají i výborný Karatin hair spray.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   díky za zajímavé tipy, na značku Alterna bych se chtěla taky zaměřit. Canneff znám jen podle jména, ale docela jsi mě nalákala:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *