Letní parfémy

Krásný den, 

opět se musím omluvit, že tento článek nebyl už v červnu, kdy začíná léto, ale nějak se to nepovedlo… V létě si vybírám spíše lehčí květinové a ovocné vůně. Dost používám i jen tělové spreje z řady Naturals od Avonu, protože jsou na mě klasická voňavky prostě v tom teple moc těžké.

svěží letní vůně

svěží letní vůně

Incandessence, Avon

Toto není klasické balení, ale 30 ml varianta, která se dá koupit za nějakých 129 – 149 Kč. Je to jedna z mých stálic u Avonu. Jedná se o nejsladší vůni ze všech tří. Používám ji ráda i v třeskutých mrazech, je to trochu paradox. Už jsem měla aspoň dvě velká balení, je to opravdu můj miláček.

Incandessence

Incandessence

oficiální popis:

Kategorie: květinová

Hlavní složky: bergamot, teakové dřevo, růže

Vůně Incandessence vás okouzlí jiskřivými tóny bergamotu a jemnými akordy růže a vzácného teakového dřeva.

Sparkly Citrus, Scent Essence, Avon

Tato vůně je z kolekce květinovo – ovocných vůní Scent Essence, které jsou levné (většinou se cena pohybuje kolem 99 – 129 Kč). Její objem je 30 ml a nemá víčko, ale takovou pojistku, aby vám nestříkala třeba v kabelce. Je to velmi svěží citrusová vůně, která ale není cítit jako dezinfekční prostředek na toaletu. Já jsem ji získala asi za korunu v nějakém motivačním programu pro AL. Je to taková nabíjecí vůně, úplně vás povzbudí.

Sparkly Citrus

Sparkly Citrus

oficiální popis:

Kategorie: citrusově-květinová
Hlavní složky: sicilský bergamot, květy limetky, cedrové dřevo

Šťavnatý osvěžující koktejl sluncem zalitého bergamotu a zářivé mandarinky vytváří báječný pocit a spolu s kyticí květinových tónů povznese vaše smysly.

Innocent White Lilac, Womens Collection, Oriflame

Určitě jsem se zde již zmiňovala, že vůni šeříku úplně miluji. Je to můj oblíbený keř, líbí se mi, jak kvete, chci ho mít vysazený na chatě, prostě je to miláček. Šeříkovou vůni jsem zde před několika měsíci představoval od značky Yves Rocher. Mezitím Oriflame přišel s novou kolekcí vůní, kde se objevila i tato „Nevinný bílý šeřík“. Je všem jasné, že jsem ji hned musela mít. Je to jemná květinová vůně, která ve vás evokuje procházku zahradou plnou šeříku. Opravdu není nijak chemická, ale neuvěřitelně autentická. Kupovala jsem ji za cca 229 Kč, nejsem si teď tou cenou jistá.

Innocent White Lilac

Innocent White Lilac

oficiální popis:

Projděte se zahradou zalitou svitem měsíce v úplňku. Až projdete brankou, přivítají vás svěží tóny orosených zelených listů. Pudrové květinové srdce z bílých šeříků vás zavede na sametovou stezku otočníků, po které přejdete do doznění v dřevitém akordu.

Jaké vůně máte v létě rádi Vy? Čemu dáváte přednost? Líbí se Vám citrusové nebo květinové parfémy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *