Letní oblíbenci

Krásný den,

už dlouho tu nebyl článek o oblíbené dekorativní kosmetice. Není to kvůli tomu, že bych se přestala malovat, ale prstě jsem ho nestihla úplně sepsat. Mimoto v létě jsem tomu celkově moc nedala, v srpnu během volna jsem se malovala asi třikrát, v Řecku na dovolené třeba vůbec… Udělala jsem tedy takový souhrn za poslední tři měsíce:-)

Jako podkladovou bázi jsem nejvíce používala tuto matující Keep me matt od Catrice. Jsem s ní spokojená, s makeupem dobře funguje. Mám ji už téměř pryč, bude určitě v říjnovém spotřebovánu. Co se týče makeupu, jsem už několik měsíců věrná značce MUFE a jejich Reboot. Je fakt skvělý, nelituji ani jediné koruny. V říjnu už ho budu muset šetřit, protože ho potřebuji v listopadu použít na líčení nevěsty:-D Jako korektor tu mám ještě zbytek Multi-Taskeru od Rimmelu.

Takové nudnější produkty představují báze pod oční stíny od Rimmelu a gel na obočí z Benefitu. Ten gel jsem měla v jednom boxu ze Sephory, sama bych si ho asi nekoupila. Je sice fajn, nemám mu co vytknout, ale ta cena? Já si kupuji za šedesát kaček bezbarvou gelovou řasenku na obočí v Avonu:-D

Líčení si rozhodně nedovedu představit bez linek. Nejvíce nosím tyto černé tekuté od Physicians Formula. Jsou fakt skvělé, i když v plné ceně vyjdou na nějaké čtyři stovky, což není zrovna málo. Jestli ale máte už trošku měkčí víčko, tak s nimi se kreslí jedna báseň. Další mojí letitou láskou je klasická tužka od Yves Rocher v nádherné zelené barvě. Nejvíce s ní kreslím linku na spodním víčku a opravdu ji miluji.

Samozřejmostí je líčení rtů, kde překvapivě vítězily teplé oranžové a broskvové tóny. Po delší době jsem vytáhla lesk na rty Eclat Minute od Clarins. Balzám na rty v podobě broskvově zbarveného lesku od Catrice z jejich fakt povedené limitky Caviar Gauche je moje velká láska.

Nakonec jsem si nechala paletky:-) Jako první začnu s tou na tváře. Ta Caviar Gauche limitovaná edice je prostě skvělá, takže mi sedí i jejich paletka na tvář. Překvapivě nejvíce používám ten bronzer, kde je určitě už dobrá půlka pryč. Je fakt světlý a já jsem klasická bledulka, nic tmavého nosit nemůžu.

Stejně jako minulé léto, i toto mě na všechny dovolené doprovázela paletka Bronze Goddess od Estée Lauder. Je skvělá, dovedu s ní vytvořit jemné i večerní looky a má všechny stíny, které na to potřebuji. Taky se mi samozřejmě líbí balení. Jak sami vidíte, zvládla v pohodě cestu letadlem, dokonce i ztrátu kufru:-D

Díky mým miláčkům mám doma úžasnou Major Love paletku od Too Faced, kde velmi úspěšně likviduji oba zelené stíny. V nich mám tedy pořádné dolíky. V zelené se prostě cítím nejlépe a na líčení s touto paletkou neustále dostávám komplimenty.

Nakonec tu mám jednu krásku od Narsu, kterou vyndavám, když zatoužím po klasických hnědých kouřovkách. Jedná se o Skin Deep paletku, která je plná neuvěřitelně pigmentovaných hnědých odstínů.

Dneska by to bylo tedy vše. Na téměř všechny produkty zde už byly recenze, najdete je na blogu. V jakém líčení se vy cítíte nejlépe? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Letní oblíbenci

 1. Helena

  Hani, vidím hodně „svých“ barev. Tedy myslím stíny, v tvých make-upech bych byla jako příbuzná od Adamsových :o)
  Měj pohodový den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, znám paletku i balzámek na rty z kaviárové limitky Catrice, oba to jsou skvělé produkty. I tu bázi od Catrice jsem kdysi měla, ale už si ani nepamatuji, jaká byla, já ty primery moc nepoužívám. Co se mi líbí nejvíc je paletka Too Faced:-)

 3. MonalisaBeautyEriAnna

  Ahoj Hani. paletku od EL jsem poznala na první pohled. ♥ A paletku Catrice jsem zase dnes viděla v 5ti min tutorealu, je to jedna nejlépe vypadajícíh paletek z drodgérie. No a paletka Too Faced je úžasná, ta se mi líbí moc, neznám. ♥ Krásnou, odpočinkovou neděli přeji!!

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, já jsem většinou poměrně nudná a nosím nejraději stříbrno-šedé kouřovky nebo nějaké teplé hnědé občas obohacené o černou nebo tyrkysovou vodní linku. A v tom se vlastně cítím i nejlépe 🙂 Sem tam sáhnu po zlato-hnědé, ale málokdy vyloženě po nějakých barvách to už musí být. Ta Nars paletka vypadá skvěle!

 5. Stáňa

  Hani, já nic neznám a vlastně i stíny i rtěnka a lesk jsou hodně mimo barvy, které používám. U rtěnek mi barvy do oranžova a broskvova nesedí, pokud jde o stíny dohněda, tak je to spís důsledek toho, že jsem konzervativní a furt si jedu své šedé občas teď prostřídané modrou 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já ty oranžové odstíny zvládám nosit hlavně nyní v létě. Myslím si, že mi sluší více, jak mám světlejší vlasy. Já zase nejraději nosím zelenou v té se cítím nejlépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *