Letní KupKosmetiku box

Krásné nedělní odpoledne,

dnes jsem zde se slibovaným článkem o dalších kosmetickém balíčku, který mi tento týden přišel. Jedná se letní KupKosmetiku box, který jsem si objednávala na stránkách kupkosmetiku.cz. K objednávce jsem přihodila ještě čistící pěnu od značky Green Line.

objednávka z kupkosmetiku.cz

objednávka z kupkosmetiku.cz

čistící pěna Green Line

čistící pěna Green Line

A co se ukrývá v tomto boxu? V krásné a pevné papírové krabičce hned na vrchu ležel průvodní dopis, kde se dočteme o obsahu balíčku. Pod nimi se nachází brožura o kosmetice Sebamed. A pak už následuje konečně kosmetika samotná:-) Najdeme hned tři výrobky od Sebamedu. Dvě miniatury a jedno plné balení. A co to je? Malá balení krému na opalování (to bylo už v jarním boxu) a sprchového gelu a plné balení intimní mycí emulzi.

průvodní dopis

průvodní dopis

brožura Sebamed

brožura Sebamed

boxík

boxík

výrobky Sebamed

výrobky Sebamed

V péči o pleť dále následují výrobky od Essence a Lirene. Lirene přináší Hydratační čistící tonik 2 v 1 na obličej a oči s aloe a okurkou. Toniku je 125 ml a je to podle mě ideální velikost na nějakou týdenní dovolenou. Od Essence je zde také velmi praktická věc na cesty, a to balení Matujících čistících ubrousků určených na smíšenou pleť, což já mám, takže jsem spokojená. Obsahují výtažky z liči, hroznového vína a allantoinu. Umí odstranit i voděodolná make up. V balení se ukrývá 25 kusů.

ubrousky a tonik

ubrousky a tonik

Tělová kosmetika je zastoupena výrobkem, který mě nadchl asi nejvíce – BiOilem. Tento „olejíček“ jsem chtěla vyzkoušet už delší dobu, četla jsem jen samé pochvalné recenze. Je určen na strie, jizvy, sjednocení odstínu pokožky, stárnoucí pokožku a dehydrovanou pokožku.

BiOil

BiOil

A nakonec jsem si nechala dekorativní kosmetiku. Přišly mi dva výrobky od Essence z nové limitované edice Nauti Girl. Dostala jsem tvářenku v korálovém odstínu 01 Anchors Aweigh! a velmi světlou rtěnku č. 02 Crew First. Tvářenka se mi celkem líbí, tuto barvu ještě nemám. Ale ta rtěnka je pro mě zklamání. Takto světlé odstíny pro mě rozhodně nejsou a nesluší mi. Takže rtěnku někomu věnuji.

tvářenka a rtěnka od Essence

tvářenka a rtěnka od Essence

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vlevo tvářenka, vpravo rtěnka

vlevo tvářenka, vpravo rtěnka

Jak se vám líbí tyto kosmetické boxy? Kupujute si je také? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *