Kosmetické novinky za poslední týden – Avon

Krásné sobotní odpoledne,

nevím, jak se mi to povedlo, ale tento týden mi přišlo několik balíčků plných kosmetiky, kterou jsem si objednala. Jsou hned čtyři a všechny pěkně nadupané, takže si je představíme postupně. Začneme hezky chronologicky a první u mě byl v pondělí Avon (to není žádné překvapení, objednávám každé tři týdny).

moje objednávka

moje objednávka

Představím vám vše, co mi přišlo v pondělí, a ještě k tomu přidám dvě věci z předchozích kampaní. Kromě kosmetiky jsem si objednala i jednu kabelku. Jedná se velké hnědé psaníčko, které má v sobě ukrytý i dlouhý odepínací popruh, takže ji mohu nosit i na rameni nebo jako crossbody tašku. Kabelka je z kvalitního materiálu, který je velmi podobný kůži, má velbloudí barvu a zlaté detaily. V sobě ukrývá ještě několik kapes a je prostorná.

kabelka

kabelka

Dále jsem si objednala dva lesky na rty z mé oblíbené řady Glazewear. Vybrala jsem dva nové odstíny, výraznou tmavě růžovou Precious Pink a jemnou broskvově narůžovělou Mullbery. Tyto lesky jsou bez třpytek, na rtech krásně drží a já jich mám doma asi dvacet.

takto zabalené v ochranné folii lesky přijdou

takto zabalené v ochranné folii lesky přijdou

nahoře Mullbery, dole Precious Pink

nahoře Mullbery, dole Precious Pink

vlevo Mullberry, vpravo Precious Pink

vlevo Mullbery, vpravo Precious Pink

Z dekorativní kosmetiky jsem si ještě objednala oboustrannu tužku na oči z řady Avon Glow. Zaujal mě odsín Emerald, kde na jedné straně najdete krásnou lesní zelenou a na druhé takovou pěknou tmavě zlatou. Měla jsem trochu obavy z pigmentace té zlaté, ale je naštěstí úžasná:-)

tužka přišla v papírové krabičce

tužka přišla v papírové krabičce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z minulého katalogu tu mám nové quatro oční stíny. Je to také letní novinka a mnou zvolený odstín se jmenuje Precious Shells. Je to paletka přírodních odstínů, kde převažuje hnědá. Tři světlejší odstíny jsou s jemňoučkým shimmerem, ten nejtmavší je matný. Všechny čtyři jsou velmi dobře pigmentované.

stíny jsou v pěkné krabičce

stíny jsou v pěkné krabičce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

skvělá pigmentace

skvělá pigmentace bez báze

Poslední novinkou je peeling z mé oblíbené kolekce Planet Spa. Jedná se o řadu s bambuckým máslem a hnědým cukrem. Pokud si ktomuto peelingu přivoníte, hned budete chtít ochutnat, ta parfemace je úžasná:-)

peeling

peeling

To by bylo z mých Avon nákupů vše, příště si ukážeme, co obsahoval letní Kupkosmetikubox.

A co jste si naposledy pořídili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Kosmetické novinky za poslední týden – Avon

  1. Lucie

    Máme shodu v lescích na rty, tyhle dva stejné jsem si objednala:-) A bambucké máslo a hnědý cukr je skvělá kombinace, mám ji v tělovém krému a je to nádhera:-)

    1. ciculka Post author

      Tělový krém si taky pořídím, mám teď nějaké problémy s pokožkou a kolegyně říkala, že tahle řada jí pomáhá. Ty lesky jsou boží, mám je nejraději:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *