Lakovací okénko – třpytivá Gabriella Salvate

Krásný den, 

když jsem na konci května psala článek s kosmetickými novinkami u mě doma, představovala jsem vám i lak na nehty č. 47 Pearl Sand. Líbil se mi natolik, že jsem si ho hned po dopsání článku musela nalakovat.

Lak patří do nové kolekce značky Gabriella Salvete. Ta v poslední obě započala velkou obrodu a v nabídce má obrovskou škálu laků na nehty. Byla jsem je omrknout už dvakrát v Tetě a jednou v Rossmannu a jsem z nich fakt nadšená. Tento jsem kupovala v Tetě, kde byla sleva 30% na celou značku GS.

Lak je v hranaté lahvičce a štěteček s hranatým víčkem se mi v ruce dobře drží. Samotný štěteček je pěkně široký a placatý, takže se s ním dobře manipuluje a práce je rychlá. Líbí se mi, že číslo a název odstínu je napsaný rovnou vepředu na lahvičce, takže hned víte, do čeho jdete.

Samotný odstín č. 47 Pearl Sand je celkem unikátní barva. Má tmavě béžový nádech (nebo je to možná studená světlá hnědá) a spoustu jemných stříbrných třpytek, které dohromady tvoří takový holografický efekt s růžovým nádechem. Na nehtech je to přirozená barva, která působí velmi upraveně a elegantně.

Z čeho jsem opravdu nadšená, je výdrž. Dneska mám lak na nehtech osmý den (od soboty do soboty) a je víceméně v perfektním stavu, jen samotné špičky nehtů jsou někde lehounce sedřené. Klidně bych ho měla ještě několik dnů, pořád působí dobře, ale po týdnu mám vidět odrost u lůžka.

Zajímalo by mě, jaký lak jste si naposledy pořídili Vy. Zaregistrovali jste tyto laky v drogériích? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Lakovací okénko – třpytivá Gabriella Salvate

 1. Helena

  Rozhodně to je odstín, který se mi líbí! S GS nemám žádnou zkušenost, teď používám gelové laky Avon a jsem spokojená.
  Haničko, měj hezký den, Helena

 2. Lucie

  Ahoj, laky už si moc nekupuji, spíš se věnuji těm co mám doma(mám hodně nasyslených zásob z dob, kdy jsem musela snad každý odstín:D). Ale tenhle se mi vážně líbí,čím jsem starší, tím víc radši mám na nehtech přirozené barvy a pro třpytivé odstíny mám slabost dlouhodobě, určitě až budu v drogerce, tak se zastavím u stojanu GS:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych taky měla přestat s nákupy nových odstínů, nějak se mi za poslední rok nahromadilo hodně laků doma, ale já prostě často neodolám. taky s věkem dávám přednost jemnějším odstínům, tento jsem si vysloveně zamilovala. Na dva dny jsem si nalakovala takový vínový jemným shimmerem a zase jsem to včera odlakovala a dala tam tento:-) Vydrží mi pokaždé týden, což je paráda:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, děkuji moc, taky se mi líbí. Mám ho nyní nalakovaný potřetí, vždy mi vydrží pěkný minimálně týden, což je parádní výdrž:-)

 3. Stáňa

  Já si pořizuji lak na nehty tak jednou do roka. Lakuji si jen nehty na nohou (a v zimě to občas flákám, když nejsou vidět v botách ;-)). Volím spíš nějaké méně výrazné – tehle se mi líbí odstínem, ale nevolila bych ho kvůli třipytkám (na nohách by mi přišly divné). Já teď vyhrabala doma nějaký docela ostře červený, který asi byl jako dárek k nějakému časopisu (sama bych si tak výraznou barvu asi nekoupila) – uvidím, jak bude vypadat …

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem se v posledním měsících pro laky docela nadchla, ráda si kupuji nové odstíny. Ale říkala jsem si, že bych taky měla svoji sbírku trochu projít a protřídit, mám tu věci staré mnoho let…Červenou nosím na nohách ráda, tam se mi třpytivé odstíny taky moc nelíbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *