Krémy na ruce Planet Spa, Avon

Krásný den, 

dneska to bude jen taková rychlovka:-) Nedávno jsem si objednala z Avonu z mojí oblíbené řady Planet Spa dva krémy na ruce a dneska si o nich něco povíme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krémíky jsou celkem malé, já říkám kabelkové:-) Objem je 30 ml a mají celkem tři varianty – levandulovou, olivovou a s bambuckým máslem. Já jsem doma měla levanduli a bambucké máslo. Moc se mi líbí obal, který je svěží, jednoduchý a má retro nádech. Víčko je klasicky šroubovací, dobře se s ním manipuluje. Krém se dá velmi dobře vytlačit z tuby ven, fakt vymáčknete úplně vše:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Levandulová varianta voní překvapivě jako levandule, je lehčí než bambucké máslo. Pořád je ale dost vyživující a hydratační. Ovšem rychle se vstřebává a můžete klidně hned pracovat. Vše kolem vás bude nějakou dobu vonět jako levandule (měla jsem ji v práci a pokaždé bylo poznat, když jsem se namazala:-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bambucké máslo je hodně sladká vůně s neskutečnou regenerační schopností. Je trošku hutnější, hodně vyživující a klidně tento krém používám i na místo, kde se mi dělá ekzém (a moje kolegyně na něj přísahá!!!:-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krémy mám moc ráda, kupovala jsem je v akci asi za 49 Kč (možná to bylo ještě méně). Každopádně Avon je má často v nějaké slevě, takže pohoda:-) určitě bych chtěla ještě ten olivový. Měla jsem ho i původně objednaný, ale někde se stala chyba (tele Hanka neumí objednávat:-). Jaká varianta zaujala Vás? Zkoušeli jste už tyto krémy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *