Knižní přírůstky: březen 2018

Krásný den,

z knihkupectví Kanzelsberger

Jako první knihy jsem v březnu pořídila dvě novinky. U obou jsem docela dost váhala, ale pořád mám snahu objevit nějaké nové autorky romancí (jak ze současnosti, tak ty historické). Vybrala jsem si Alyin dům od Leily Meachamové. Už jsem četla jednu knihu od této autorky a byla taková průměrná. Tak uvidíme. Druhou novinkou je pro mě neznámá autorka Mandy Baggot, která napsala Opravdově, šíleně, řecky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kanzelsberger podruhé

Tento měsíc bude asi v duchu tohoto obchodu, máme ho u domu a já tam ráda chodím. Přišla mi novinka od Suzanne Enoch. Docela dost se na ní těším. Jedná se o knihu Zkrocení rebela a je to pokračování série, to já mám ráda:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kanzelsberger potřetí:-)

Ze stránek cbdb.cz mi chodí každý týden přehled novinek a v nich si skoro vždy vyberu. Tentokrát mě zaujaly dvě brožované knihy Přijímací zkoušky nanečisto z matematiky a z českého jazyka. Také konečně vyšla novinka od mé oblíbené autorky Sabriny Jeffriesové, která se jmenuje V bouři. Je to první díl série historických  romancí Walles, takže myslím, že březen pojede celkově v romantickém duchu:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Knihkupectví Kanzelsberger počtvrté a popáté…

V pondělí 19. března na mě čekala zase nová kniha. Konečně vyšel první díl nové série od Nory Roberts, který se jmenuje Co přetrvá věky. Hned další den vyšel dlouho očekávaný Robert Bryndza – Do posledního dechu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kanzelsberger pošesté

Podle anotace mě zaujala novinky od autorky Vi Keelandové Alfa samec, takže jsem si ji objednala (a během března i přečetla:-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

z facebookového bazaru

Na FB jsem hned v několika skupinách, kde se prodávají knihy, a tak občas něco ulovím. Tentokrát jsem tam potkala knihu Náruč bezpečí od mé oblíbené autorky Catherine Anderson. Jedná se sice o romanci, ale takovou hodně citlivou, četla jsem ji už před lety a je to jediná kniha od této autorky, která mi doma chybí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

z databazeknih.cz

Na databazeknih.cz jsem si objednala hned několik knížek a dvě mi přišly už v březnu. První z nich je harlekýnka od Lindy Howard. Jedná se o dvojici příběhů, které poprvé představují rodinu Mary a Wolfa MacKenzieho. Dále mi přišla kniha Zeď od francouzského filozofa a spisovatele Jean Paul Sartra. Už jsem ji četla, ale doma ji nemáme, tak jsem se rozhodla toto pochybení napravit:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kanzelsberger naposledy:-)

Poslední březnový den mi do našeho knihkupectví přišla i novinka z nakladatelství Baronet. Je to kniha Stříbrná labuť od Amo Jones. Je to pro mě opět neznámá autorka, ale zaujala mě anotace, tak jsem zvědavá.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V březnu jsem docela dost utrácela za knihy, hlavně tedy v klasickém knihkupectví. V dubnu čekám nějaké bazarové přírůstky. Pokud by vás to zajímalo, tak knihy i docela dost prodávám, především přes databazeknih.cz a cbdb.cz, kde mě najdete pod jménem Čičulka (překvapivé, že?:-). Takže pokud by vás něco zaujalo, napište mi:-) Co pěkného jste si pořídili v březnu Vy? A jaká kniha Vás z mého nákupu zaujala? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *