Krémy na ruce Balea

Krásný den,

nedávno jste v nákupovém článku mohli vidět dva krémy na ruce. Kupovala jsem je v DM drogérii a jsou od značky Balea. Nejsou nijak drahé, mívají celkem slušný výběr parfemací a účinnosti. Já jsem zvolila dva – limitku Copacabana a jeden ze stálého sortimentu s aloe vera.

Krém na ruce Copacabana

Tento krém je z limitované edice Copacabana, která by měla vonět jako slavný bum bum krém. Ten jsem nikdy neměla, takže nemohu soudit. Podle mě je to velmi sladká parfemace, která mě ale nijak více neokouzlila. Třeba varianta s citronem a podmáslím, co jsem měla minule, mi přišla lepší. Krému je třeba dávat opravdu minimum, protože jinak se nevsákne do pokožky a dělá neplechu. Zanechává takový divný film, o kterém jsem ještě nerozhodla, jestli mi vyhovuje nebo ne.

Praktické je rozhodně balení. Tuba stojí na odklápěcím víčku, se kterým se dobře manipuluje. Je hezky měkká, takže se krém dobře tlačí ven. Design je podmíněný celkovým vzhledem této limitky a je opravdu takový okatý. Krém mám v práci, bez problémů ho vypotřebuji, ale přiznám se, že si ho znovu kupovat nebudu, nijak zásadně mě neokouzlil.

Krém na ruce s aloe vera

Tento krém má stejné balení jako předchozí, liší se jen jeho design. Příjemná zelenkavá barva hezky koresponduje s tím, že by krém měl obsahovat aloe vera. Toho by tu mělo být dost, 20%. Na rozdíl od předchozí krému zde najdete i samolepku s českou etiketou.

Jak jsem již zmínila výše, krém obsahuje aloe vera a díky tomu má velmi jemnou a nenápadnou parfemaci, která je svěží, taková vůně čistoty. Krém by měl především hydratovat a tato funkce je taková průměrná. Stačí ho také velmi málo, jinak se nevsákne a dělá takové bílé fleky. Jeho konzistence působí lehce „gelovitě“, takže celkem brzy mám potřebu se znovu namazat (klidně už po hodině).

Krém s aloe vera mi určitě vyhovuje více než verze Copacabana, ale ani jeden mě nijak zásadně neokouzlil. Sice jsou levné, ale znám jiné krémy v podobné cenové relaci, které jsou mnohem účinnější. Kdybych si měla mezi nimi vybrat, určitě bych zvolila aloe vera krém, ten mi přišel o něco lepší.

Jaké krémy na ruce rádi používáte? Zkoušeli jste něco z limitky Copacabana? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

16 thoughts on “Krémy na ruce Balea

 1. Stáňa

  Já krémy na ruce různě střídám, nějaký hodně oblíbený snad ani nemám. Z limitky Copacabana jsem myslím nic nekupovala – mne sladké vůně (které jsem tady předpokládala) moc nelákají, Z těch dvou krému bych určitě sáhla po tom s aloe, nenápadné parfemace mi vyhovují, ale tvoje recenze nezní tak úplně lákavě…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ta vůně je opravdu hodně sladká, taky z ní nejsem moc odvařená. Měla jsem ráda parfemaci citronu a podmáslí, co jsem měla minule, tam byl ten citron, který to osvěžil. Jinak krém s aloe mi vyhovuje mnohem více, je to vidět i na spotřebovaném množství – už se totiž blížím do finále. Příště si ani jeden z těchto krémů nekoupím, znám lepší.

 2. Lucie

  Ahoj, já mám Baleu ráda, ale všechny krémy na ruce téhle značky, co jsem kdy zkoušela mi přišly nic moc. Já mám tedy taky hodně suché ruce, tak to může být i tím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mě vyhovovaly různé limitky, takové malé krémíky v rádoby hliníkových retro obalech. Ty už asi nedělají. Nebyl špatný ten krém s citronem a podmáslím. Zase se ale vrátím k Avonu, tam jsem spokojená nejvíc.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   musím s tebou naprosto souhlasit. Ty krém z Avonu jsem výtečné. Hodně levné, dobře vyživují a hydratují. Objednám si je dost já i moje kolegyně, všichni jsme spokojení.

 3. Helena

  Hani, krémy na ruce mám e všech koupelnách, v kuchyni, v autě. Je to prostě nutnost, nejen pro mě, i pro zbytek rodiny. Sjednotili jsme se na těch od Avonu, vyhovují všem.
  Měj hezký večer, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já je mám taky všude, musím se hodně mazat. Zaprvé si pořád myji ruce (však jsi viděla spotřebu mých mýdel), v práci máme všude dezinfekci, křídy, občas smažu tabuli, takže každou přestávku musím mazat. Já mám taky asi nejraději ty z Avonu. Za málo peněz je hodně muziky. Teď dodělám to, co mám doma, a zase si objednám Avon.

 4. Lenka

  Osobně preferuji arnikový krém na ruce od Yves Rocher. Hlavně ten v puku, lepší jsem snad nikdy neměla 🙂 Krémy značky Balea mám v práci na stole, doma v kuchyni. Pečlivě si u nich vybírám, takové ty extra nasládlé kytičkové vůně nemusím. Fajn byla také jedna limitka alverde, která byla s motivy džungle, a celý krém voněl po kaktusech 🙂

  A jen malý poznatek k fotkám – na tubě Balea krému na ruce s aloe vera je sice dolepená česká etiketa, ale to je jen z toho důvodu, že na tubě není český popis. Na tubě Balea Copacabana krému na ruce už český popis je (je vidět i na tvé fotce), takže není nutné dodatečně přidělávat etiketu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   vím, o kterém krému mluvíš, taky jsem ho měla. Byl fakt příjemný. Já jsem tady nějak sáhla vedle, ale předtím jsem měla verzi s citronem a podmáslím a ta mi seděla dobře. Myslím, že ten s motivy džungle mám doma taky, dostala jsem sadu krému a sprchového gelu od kolegyně k svátku. Já jsem právě ráda, že v DM jsou dolepovány české etikety. Krém na ruce je v pohodě, ale někdy mám nějaký i celkem drahý produkt, který má třeba specifické užívání a vše je jen v angličtině nebo jiném jazyce. Angličtinu si ještě přeložím, ale třeba ruštinu už ne:-)

 5. Michaela

  Nedávno jsem si koupila limitku Copacabana, ale ne krém na ruce, ale třpytivý sprej. Byly to jediné třpytky, které jsem v obchodech našla.. a vůně mě taky docela lákala. Ale nakonec vůně nic moc.. aspoň, že ty třpytky to docela dělá. 😀 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak ten jsem snad u nás ani neviděla. Je tedy pravda, že jsem si ty věci kupovala, když už byla limitka docela dlouho v drogérii. Dřív jsem taky hodně používala třpytivé spreje, asi byly vždy z Avonu. Myslím, že doma ještě jeden mám:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám dobrou zkušenost s verzí, kde je citron a podmáslí, to jsem měla několikrát. Tyto asi určitě znovu nekoupím.

 6. Sabina Nováková

  Ahojky, Copacabanu mám zrovna doma, ale mě Balea na tohle neutáhne, kdysi jsem měla krém na ruce od nich, který jsem milovala, ale musím dodat, že kvůli parfemaci jinak si raději připlatím za červený Garnier nebo jak měla Nivea takové ty v zaobleném obalu. Jinka klidně mrkni někdy ke mě na spotřebováno, taky ho píšu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky jsem nebyla úplně nadšená. Červený Garnier jsem asi nikdy neměla. Dneska jsem si ale objednala oblíbený krém s citronem z Avonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *