Konturovací paletka xoxo od PLH

Krásný den,

dalším produktem z nové kolekce xoxo české youtuberky Petry Lovely Hair je konturovací paletka. Já jsem ji objednávala v sadě s paletkou očních stínů a lipkitem, protože tak mě to cenově vyšlo nejvýhodněji. Kupovala jsem ji na oficiálním eshopu a stála mě téměř 1000 Kč. Celá kolekce vznikla ve spolupráci se značkou Makeup Revolution London.

Tato konturovací paletka v sobě obsahuje celkem osm odstínů bronzerů a rozjasňovačů. Nalevo najdete čtyři bronzery, vpravo jsou umístěny čtyři rozjasňovače. Celá paletka je plastová, víčko je průhledné a nikde není zrcátko. Jednotlivé odstíny se nijak nejmenují a není zde žádný aplikátor. Paletka mi opět přišla zabalená v hezké stříbrné papírové krabičce.

Co se týče bronzerů, jsou zde oranžovější a růžovější odstíny (úplně bych je nedělila na teplé a studené). Dva mají spíše matný finiš a dva jsou více třpytivé. Já nejraději používám první sloupeček. Ten druhý je na mě už moc výrazný a tmavý. Pigmentace je dobrá a s odstíny se mi skvěle pracuje.

bronzující část

Ohledně rozjasňovačů vám toho tolik nepovím, protože je moc nepoužívám. Myslím si, že mi moc nesluší, já preferuji matnou pleť. Každopádně jsou moc pěkně pigmentované a dobře se nabírají. Nejvíce jsem zkoušela ten broskvový. Všechny odstíny (i bronzerů) se dají využít i jako oční stín.

rozjasňující část

Paletka je plně funkční, nemám s ní žádné problémy, ale měla bych jednu výtku. Ta se týká výběru odstínů, resp. bych uvítala, kdyby tu bylo třeba o dva rozjasňovače méně a přibyla by nějaká pěkná tvářenka. To by pak pro mě byla úplně ideální paletka.

Jak jste na tom s konturováním Vy? Zaujala Vás tato paletka? Co používáte Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Konturovací paletka xoxo od PLH

 1. Lucie

  Ahoj, mám ji, přiznám se, že s těmi třpytivými odstíny bronzerů jsem se úplně nepopasovala, využívám jen ty matné, rozjasňovače jsou fajn, ale zcela souhlasím s myšlenkou, že by tam místo něčeho mohla být aspoň jedna pěkná tvářenka, pak by to byla skutečně plnohodnotně využitelná paletka:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   jsem na tom stejně jako ty, používám vlastně jen ty matné odstíny bronzerů, rozjasňovače ne, na ty nejsem. Ta tvářenka mi tam chybí, fakt bych ji využila.

 2. Helena

  Hanko, barvičky se mi moc líbí, ale obecně mám s paletkami problém – prostě vždycky je tam odstín, který prostě nééé.
  A tak si většinou beru dekorativku jen s jednou barvou.
  Děkuji za recenzi a přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, perfektně jsi to vystihla, já tady mám hned několik barev, které prostě pro běžné líčení nevyužiji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *