Knižní přírůstky: únor 2024

Krásný den,

únor je už podstatně bohatší na nové knihy. Jako vždy tu mám balíček v rámci spolupráce, ale kromě toho jsem si objednávala na internetu nějaké nové romány a taky jsem pořídila nějaké eknihy na dovolenou.

spolupráce s Gradou

Grada má vždy hodně nabušené nabídky a je těžké vybrat jen něco. Nakonec moje volba dopadla dobře. Mám tu thriller Když zmizela od Alex Dahla, který kombinuje vyprávění z pohledu tří žen. Rebecca Raisin napsala svěží romanci Pojízdná čajovna splněných snů, což je příběh v duchu Julie Caplinové. Nakonec tu mám historickou romanci, třetí díl od Elly Quinnové s názvem Začalo to polibkem.

Knižní klub

V katalogu Knižního klubu mamku zaujaly nějaké tituly, tak jsem dělala objednávku a něco málo vybrala i pro sebe. Zaujaly mě tři romance, přičemž znám autorku jen u jedné. To je Ali Hazelwood, které vyšla novinka Hlava plná lásky. Další dvě autorky neznám, tak uvidíme. Každopádně láska je román od R. J. Scott. Je to gay romance, tak uvidíme. Beth Moranová napsala titul Taková, jaká jsi, což je příběh o hledání nových začátků.

Palmknihy

Na tomto eshopu většinou objednávám eknihy. Já mám samozřejmě raději klasické pevné vazby, ale byt není nafukovací a na cestování se mi rozhodně hodí více čtečka. Jelikož mě čeká cesta do Ománu, koupila jsem si nějaké nové romance. Vytočenej na Maxx od Melanie Moreland je moje oblíbená romance kterou mám i v pevné vazbě. Chtěla bych si ji zase přečíst, tak jsem dokoupila eknihu. Od této autorky zde mám i novinku Kontrakt 3, kterou jsem naopak už přečetla. Jude Deveraux je taky osvědčená autorka, a tak jsem pořídila i její poslední knihu Mé srdce si tě najde. Jsem hodně zvědavá i na novinu Lovec od L. J. Shen. Nakonec tu mám romanci Zas tak moc si souzeni nejsme od Meghan Quinn.

palmknihy podruhé

Nakonec jsem neodolala a ještě pár dnů před dovolenou objednala nějaké další eknihy. Pořídila jsem si další díly rozečtených sérií, což jsou romance Nezkrotná od Melanie Harlow, Porobení od Helen Hardt a Jenon ne Cade od Penelope Bloom. K tomu jsem přidala ještě dvě nové autorky. Zaujala mě Smlouva s ďáblem od Elizabeth O ´RoarkSoused na zabití od Lusy Adams.

V únoru se mi daří číst více než v lednu, tak doufám, že březen půjde ve stejných kolejích a že si na dovolené čtení pořádně užiji. Máte také čtečku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Knižní přírůstky: únor 2024

 1. Helena

  Hani, rozhodně máš co číst! Na tabletu se čte docela dobře, není potřeba mít speciální čtečku, ale používáme ho minimálně, většinou na dovolené, papír je papír…
  Měj klidné pondělí, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   pro mě je taky papír papírem:-) Na cesty je ale čtečka dobrá. Doma mám taky tablet, ale vůbec ho nepoužívám.

 2. Denča

  Dobrý den,
  mohu se zeptat, kdy nejraději čtete? Před spaním, po práci nebo někdy v mezidobí? 🙂
  popř. kolik cca hodin denně, protože přečtete opravdu kvantum knih co čtu u Vás na blogu 🙂

  1. ciculka Post author

   Dobrý den,
   když budu naprosto upřímná, nejraději čtu na záchodě, kde mám klid a je tam dobré světlo. Jinak ale čtu na gauči v obývaku, v křesle v pracovně nebo v posteli před spaním. Já nejsem moc velký milovník sociálních sítí, takže zatímco ostatní mají chvilku a tráví ji na telefonu, já si čtu. Snažím se každý den přečíst aspoň kousek.

 3. Stáňa

  Hani, z Grady jsem si vybrala dvě knížky stejně s tebou. Obě už mám přečtené (na jednu už jsem napsala i recenzi) a volby nelituji.
  Čtečku nemám, ale uvažuji o ní právě na cesty.

 4. Lucie

  Ahoj, čtečku mám, ale využívám ji spíš jen na cestování/dovolené, kdy se mi jeví jako hodně praktická. Jinak koukám, že tu máš nejen dost přírůstků, ale taky i poměrně zajímavé, rozhodně bych si z nich vybrala.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   na cesty je ideální. Hodlám si do ní kupovat i ty jednorázové romance, doma mi nějak dochází místo.

 5. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, čtečku mám teprve od prosince, takže ještě docela dočítám, co mám doma v papírové podobě, abych si úplně uvolnila místo, ale papírové už plánuju kupovat jen zřídka, jednou takovou vyjímkou bude Caplinová, tu mám až na Kavárnu v Kodani, kterou jsem měla jen půjčenou totiž kompletní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *