Knižní přírůstky: prosinec 2023

Krásný den,

prosincové knižní přírůstky jsou velmi chabé, až jsem přemýšlela, jestli je nespojit třeba s lednem. Nakonec jsem to nechala být, prostě bude zase jednou takový kratší článek, ono to neuškodí, obzvláště po dlouhém shrnutí měsíce, nákupech a novinkách a spotřebovánu.

od Ivanky

Moje kolegyně Ivanka mi občas nosí různé harlekýnky nebo jiné romance. Tentokrát jsem dostala zase harlekýnku od mé poměrně oblíbené autorky Joanne Rockové. Kniha se jmenuje Náročný host a jsem si jistá, že v nějaký hodně náročný a únavný den si ji s chutí přečtu.

spolupráce s Gradou

Z Grady tu mám hned dvě knihy a obě jsem vám už na blogu představila, takže to bude jenom rychlovka. Vánoce se přímo žádaly nějakou vánoční romanci a v posledních letech jsem si vždy nějakou pořídila. Letos ji mám z Grady a jmenuje se Vánoce na skotském hradě. Napsala ji Donna Ashcroftová a knihu doporučovala i Julie Caplinová. Přijde mi, že autorky mají podobný styl psaní, takže já byla spokojená.

Druhým kouskem je povídka od právě zmiňované Julie Caplinové. Je určená právě pro české čtenáře, protože se jmenuje Potkáme se v Praze. Recenze na ni je už také na blogu a je to vlastně též vánoční příběh.

Sice je toho poměrně málo, ale já mám doma zase velké zásoby, takže rozhodně mám co číst. Jako každý rok se plánuji zapojit do čtenářské výzvy, kterou najdete zde. Kdo do toho půjde se mnou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Knižní přírůstky: prosinec 2023

 1. Stáňa

  Hani, tak to je u tebe málo (i když při připočítání knížek, co jsi dostala k Vánocům máš na čtení slušnou hromadu :D). To budu mít v prosinci asi výjimečně více přírůstků než ty ;-).
  O knižní výzvě vždycky uvažuji na začátku roku, ale v průběhu na to pak vždycky zapomenu. Uvidím, jestli letos nebudu lepší.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   trochu mi to vynahradily ty Vánoce. Věřím, že v lednu a v únoru vyjdou nové knihy, které mě budou lákat.

 2. Lucie

  Ahoj, docela nezvyk, takto málo nových knížek. Já si knih kupuji čím dál méně, přestavujeme dům a prostě na čtení už není čas.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   taky jsem překvapená, ale jeden balík mi prostě nedorazil. Dneska jsem volala na eshop, tak jsem zvědavá, kdy mi to dorazí.

 3. Helena

  Hani, já určitě do výzvy nejdu. na čtení bych měla čas večer, ale to už oči stávkují…
  Vánoce na skotském hradě dostala mamka pod stromeček, tu si chci půjčit…
  Měj příjemný večer, Helena

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já se přiznám, že mi výzvy nikdy nesedly. Když už si udělám čas na čtení a dokážu se na to soustředit nechci se už ničím dalším omezovat. Já si v prosinci pořídila pouze jednu e-knihu, jinak jsem dostala něco od Ježíška :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *