Candle haul: prosinec 2023

Krásný den,

nějak se mi povedlo pořídit si poměrně dost nových svíček. Většinou to bylo tak, že když jsem vybírala svíčky jako dárek pro někoho, do košíku mi skočily i nějaké voňavé kousky pro mě:-) Je to mix osvědčených i nových značek.

Yankee Candle

Na eshopu elnino měli skvělé slevy na Yankee Candle, takže jsem neodolala a za cca dvě stovky jsem si koupila dvě střední svíce. Po Sweet Plum Saké jsem pokukovala už dlouho. Je to taková teplá hřejivá sladší vůně. Vanilla Lime je naopak osvědčená klasika, kterou jsem měla doma už několikrát. Tu si nechám spíše na brzké jaro.

Avon

V Avonu jsem doplnila zásobu mých oblíbených svíček a difuzérů s parfemací Fresh Cotton. Já ji mám fakt ráda a ty difuzéry mám i různě po bytě. Už si to oblíbily i kolegyně a taky si to objednávaly.

Heart & Home

Na tuto značku jsem měla slevový kód a udělala jsem velikou objednávku, kde bylo i hodně dárků pro mé kolegyně a kamarádky. Pro sebe jsem vybrala dvě malé svíčky ve variantě Květinová harmonie a Broskvová vášeň. Jako dárek jsem dostala vosk Dotek tropického ráje. Z velkých svící mi do oka padly verze Medová hruška a Ranní úsvit.

Douglas

Na eshopu Douglasu jsem kupovala jednu kosmetickou sadu (viz nákupy a novinky) a zaujala mě i jejich svíčka ve slevě. Mám variantu Ring, little bell, která voní po zázvoru a medu. Svíčka má moc hezký design, za studna voní dobře, tak jsem na ni zvědavá po zapálení.

Momentálně mám tedy pořádné svíčkové zásoby, které mi určitě vydrží několik měsíců. Nevím, kdy si budu kupovat něco nového, to by mi to fakt muselo padnout do oka. Znáte nějakou z výše uvedených svíček? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Candle haul: prosinec 2023

 1. Stáňa

  Hani, hezké svíčkové nákupy. Vůni neznám ani jednu. YC jsem za dost dobré peníze kupovala v listopadu a pak ještě těsně před koncem roku v Rossmannovi. Neměli tam bůhví jaký výběr vůní, ale i tak jsem si dvě (stejné) pořidila. Líbí se mi svíčky Hearth&home, myslím, že jsem ještě žádnou nikdy neměla, ale vypadají moc hezky.
  Měj se fajn

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, měla jsem Sweet Plum Saké a nebyla špatná. Z tvého výběru mě jinak zaujala Medová hruška. Já mám ovšem teď taky zásoby na dlouho dopředu, díky Vánocům.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   Medová hruška voní za studena moc pěkně, jsem zvědavá, jak se bude prezentovat po zapálení.

 3. Lucia

  Vanilla Lime je jedna z mojich najobľúbenejších. Ja som sa sviečkami predzásobila ešte pred Vianocami a niečo málo som našla aj pod stromčekom. Napriek tomu, že som doma, nestačím ich páliť 😅

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   jsm na tom úplně stejně – nakupovala jsem ještě před svátky a pak jsem dostala další svíčky jako dárek.

 4. Lucie

  Ahoj, znám Fresh Cotton od Avonu, ta je celkem fajn a pak i Vanilla Lime od YC, ta ušla, ale nějak jsem neměla nutkání si ji koupit znovu. Co mě z tvého haulu zaujalo nejvíc jsou přírůstky Heart&Home, vsadím se, že voní úplně úžasně:-) Taky mám teď velké svíčkové zásoby, včera jsem si dělala pořádek v zásobách vosků a svíček, abych tam nějak vměstnala vánoční dárky a bylo to tak tak, takže mám stop stav:-D

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já mám taky teď pořádné zásoby a ještě jsem si včera přinesla další tři svíčky. Myslím si, že minimálně do konce února mám dostatek zásob.

 5. Helena

  Hani, taky mám po Vánocích slušnou zásobu, u nás pořád něco hoří :o)
  Ráda mám Fresh Cotton, nikdy jsem doma neměla Heart & Home.
  Přeji příjemný den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *