Jarní limitka rtěnek z Avonu

Krásný den,

minulý měsíc jsem v katalogu Avonu neodolala akci 1 + 1 zdarma na nákup klasických krémových rtěnek v nádherné jarní limitované edici. Já jsem si pořídila dva odstíny, jeden si pro sebe vybrala i mamka, tak jsem si ho od ní půjčila, abyste viděli i další barvičku. Rtěnky mají naprosto dokonalý obal s květinovým potiskem, který opravdu evokuje jaro. Mám tu pro vás na ukázku tři odstíny – Wineberry, Femme a Rosewine.

Jedná se o klasické krémové rtěnky, které mají vzhledem ke své konzistenci celkem dobrou výdrž. Já si myslím, že Avon rtěnky umí. Mají opravdu širokou škálu barev, textur a finišů a ceny jsou vždy velmi přijatelné (max. do cca 130 Kč). Díky tomu, že jsou tyto rtěnky krémové, zanechávají na rtech takový přirozený lesk. Jsou opravdu nádherně pigmentované, takže jedno přetření bohatě stačí.

odstín Wineberry

Toto je nejtmavší odstín z celé této kolekce. jak sami vidíte, na mě je to pořád velmi nositelná barva, protože mám přirozeně hodně tmavé rty. Jedná se o vínovou, která má v sobě takový lehce zastřený tón, takže není nijak řvavá.

fakt se umím tvářit i normálně, ale na fotkách mi to očividně vůbec nejde:-)

odstín Rosewine

I když byste podle názvu čekali nějakou červenou, tak pro mě je toto takový ten „to go“ odstín. Brva je teplejší a kombinuje v sobě vínovou, červenou, hnědou a trošku růžové. Je to dost podobné mojí přirozené barvě, takže se v tomto odstínu cítím velmi dobře.

odstín Femme

Tuto rtěnku si vybrala mamka, takže ji mám z hygienických důvodů jen na ruce:-) Toto je naopak barva, která hodně sluší mamce, protože je to podzimní typ (kdežto já jsem velmi chladné léto). Barva má hnědý základ s nádechem cihlové.

Celkově jsem s rtěnkami moc spokojená, maluji se s nimi momentálně na distanční výuku, ale nejsem si jistá, jestli to moji miláčkové zrovna oceňují:-D Já jsem za dvě rtěnky zaplatila směšných 101 Kč, teď tedy tak levné nejsou, ale myslím, že jedna vyjde v katalogu na stovku. Ráda bych vás ještě upozornila, že tato limitka bude asi končit, tak abyste ji do konce března stihli:-)

Znáte rtěnky z Avonu? Jaký odstín se vám líbí nejvíce (z těch mých:-D)? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Jarní limitka rtěnek z Avonu

 1. Helena

  Haničko, znám, mám je ráda (většinou Luxe), limitku jsem viděla a moc se mi líbila. Ale!!! Pod respirátor používám balzámy nebo max. olejový lesk, stačí, jak vypadají od pudru a make-up…
  Vybrané barvy ti moc sluší, já bych musela volit méně výrazné…
  Měj klidné pondělí, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   Luxe řadu nemám tolik prozkoušenou (co se týče rtěnek). Pod respirátor si pusu nemaluji vůbec, max. nějaký bezbarvý balzám na rty.

 2. Iwka

  Respirátor uvnitř jsem si ušpinila od rtěnky. Nějak jsem zapomněla, že venku se musí dýchat s „R“. Zdraví Iwka

  1. ciculka Post author

   Ahoj Iwko,
   já se někdy doma namaluji i rtěnkou a pak musím myslet na to, že je nutné ji odlíčit, než jdu ven. Jinak mám respirátor věčně od makeupu, co je na tvářích…

 3. Lenka

  Ha! Taky jsem si objednala, když jsem viděla tak před měsícem katalog, když jsem byla na návštěvě u mamky. Protože ten květinkový obal je prostě roztomilý a krásný 🙂 Odstín Berry Bright 😉 A tedy doufám, že si je brzy užiju i při chůzi venku a ne jen při pracovních callech 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   myslím, že ten odstín k tobě půjde, na mě už byl trochu divoký, mám pocit, že bych v něm vypadala lacině. Taky se těším, že budu snad brzy nosit rtěnky i venku:-)

 4. Lucie

  Ahoj, já jsem se na ně v katalogu dívala, protože se mi moc líbil ten potisk na obalu, ale teď rtěnky ani lesky kvůli rouškám/respirátorům nenosím, tak mě je ani nějak neláká kupovat. Líbí se mi odstín Rosewine a i tobě moc sluší:-)

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já je ven taky nenosím, protože do respirátoru si rty nemaluji. Mám je doma, třeba na distanční výuku:-) Díky moc!

 5. Stáňa

  Hani, moc pěkné balení i hezké odstíny. Pro mne je teď rtěnka zcela zbytná záležitost . Ven chodím s respirátorem a pracovní porady přes Teamsy máme bez kamer, protože máme přetížený pracovní server a komplikuje to připojení.
  Mějs e fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já si myslím, že jsou to taky tvoje barvy. Máme v tomto ohledu docela dost podobný vkus, taky mám ráda spíše výrazné rtěnky, ty nude moc nenosím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *