Hydrogelové polštářky pod oči od Essence – recenze

Krásný den,

na eshopu elnino.cz jsem objevila hydrogelové polštářky pod oči od Essence. V drogériích jsem je vůbec nezaznamenala, tak jsem si řekla, že je objednám a vyzkouším je. V každém balení je jeden pár a cena byla 44 Kč, což není zrovna málo.

Hydrogelové polštářky 24H Hydrating & Cooling

V růžovém sáčku se ukrývají hydrogelové polštářky, které obsahují kyselinu hyaluronovou a výtažky z ovoce a allantoin. Mají mít chladivý účinek a také by měly hydratovat oční okolí. Polštářky mají příjemný materiál, klasický tvar a byly bez parfemace. Pod očima byly velmi příjemné, ale i když jsem je měla v ledničce, zase tak extra chladivý účinek neměly. Na odpočinek byly moc fajn, větší hydrataci jsem ale nezaznamenala.

Hydrogelové polštářky Wakeup Effect

Oranžový pytlíček představuje hydrogelové masky pro probuzený pohled. Ve složení bychom našli kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Maska by měla hydratovat, osvěžovat a rozjasňovat. Polštářky mají příjemný materiál, ale zarazil mě zvláštní tvar, který je nakreslený i na obalu. Myslím si, že podoba u předchozí masky je mnohem lepší a praktičtější. Pod očima jsou polštářky příjemné, osvěžující, dejme tomu že i trochu rozjasňující, ale rozhodně nemám pocit, že by nějak více hydratovaly.

Obě masky pod oči byly moc příjemné, chladivé a osvěžující. Přesto jsem z nich neměla až tak uspokojivý pocit jako třeba z těch od Gabrielly Salvete, které si kupuji nejčastěji. Cena 44 Kč za jeden pár také není nejnižší, takže znovu si je pravděpodobně kupovat nebudu.

Zaregistrovali jste tyto výrobky u Essence? Jaké máte rádi hydrogelové masky pod oči vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Hydrogelové polštářky pod oči od Essence – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já jsem tyhle polštářky nikde neviděla. Ale polštářky pod oči v podstatě nepoužívám. I když zrovna teď mám nějaké koupené (od Balea). Ale ještě na ně nedošlo.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já je mám moc ráda, skvěle zklidňují oční okolí. Nejraději si kupuji ty od Gabriella Salvete.

 2. Helena

  Hani, pravě si hydrogelovou náplasti chladím puchýř, ale pod očima jsem ho ještě neměla.
  Děkuji za recenzi a přeji hezký den. Helena

 3. Lucie

  Ahj, vůbec jsem nevěděla, že jsou v nabídce, ani já jsem je v drogeriích neviděla. Hydrogelové masky pod oči si kupuji od Pilaten, za pár kaček na makeup.cz.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem je našla na eshopu elnino, jinde jsem je taky neviděla. Pilaten jsem ještě nezkoušela, nejraději mám ty od Gabriella Salvete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *