Candle haul: srpen 2022

Krásný den,

i v srpnu mi doma přibyly nějaké nové voňavé kousky. Všechny jsem vlastně dostala jako dárek nebo mi je koupil taťka. V srpnu jsem měla svátek, takže díky tomu tolik svíčkových pozorností:-) Je vidět, že moje okolí mě dobře zná.

od Martinky

Martinka mi nadělila obrovský dárkový balíček, kde kromě kosmetiky byla i krásná svíčka od značky Scented Candle. Podle mě je z Pepca, sama jsem ji tam viděla a dost jsem nad ní váhala. Nakonec si ke mně našla cestu sama. Svíčka je sójová, má zdobné dřevěné víčko, což se mi moc líbí. Voní čistě po bavlně, to je moje.

od Ivanky

Kolegyně Ivanka mi také připravila nádherný balíček. I zde byly svíčky a opět jsou od značky Scented Candle. První z nich je tyrkysové barvy a má takovou strukturovanou skleničku. Je ve verzi Tropical Island a ve mě evokuje léto někde exotice:-) Duhou svíčkou je sladší a více hřejivá Cosy Morning.

od taťky

Potřebovala jsem dokoupit vonítka do zásuvky a pověřila jsem tím taťku, který je sehnal ve vietnamské tržnici u nás za domem. Jsou zde fakt levná, nemám je poprvé. Vybral mi tři od značky Ozonjahoda, vanilka s levandulí a Deep Sea. Poslední je od značky Air Magic a má vůni neutralizující kuřáky (moje domácnost je tedy naprosto nekuřácká, ale to nevadí).

od Eri

Milá Eri mi poslala dárek k svátku, kde byla i svíčka Tutti Frutti ve sladké verzi s vůní divokého lesního ovoce. Měla by se zde kombinovat sladkost malin, borůvek a ostružin. Jsem na ni moc zvědavá.

Top drogérie

Od kolegyně Jany jsem měla poukázky do Top drogérie, kde jsem se na konci měsíce stavila. Vybrala jsem si tam dvě milované svíčky Angel Wings od Scented Candle a zaujala mě i jedna třešňová Sakura Pink od Bartek Candles.

Za všechny dárky ještě jednou moc děkuji! Také tak rádi dostáváte svíčky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Candle haul: srpen 2022

 1. Helena

  Hani, neznám žádnou, líbí se mi to dřevěné vičko!
  Svíčky občas dostávám a jsem palič, tak ráda 😀!
  Měj hezký den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já si naposledy kupovala za kredity z vratky Yankee Candle, ale mám teď doma co pálit tak dlouho kupovat nebudu. Dostala jsem k narozeninám velkou Yankee a ještě mám rozpálenou bavlníkovou svíčku z Rossmanna, co podle přítele smrdí jak záchod.

 3. Stáňa

  Hani, taky mám pocit, že tu s dřevěným víčkem jsem viděla v Pepcu. Vonítka do zásuvky nepoužívám vůbec. A svíčku jsem snad nikdy nedostala – vždycky si je kupuju sama :).

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   vonítka do zásuvky mám v chodbě, kde jsou bedýnky koček, takže potřebuji trochu přebít ty jejich smrádky:-D

 4. Lucie

  Ahoj, moc krásné přírůstky, líbí se mi úplně všechny svíčky. Svíčka je krásný dárek, ráda je kupuji, ráda je pálím, tak každá nová potěší. Zajímalo by mě jaká jsou ta vonítka do zásuvky, jak provoní prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *