Hydrogelové polštářky pod oči Balea – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě DM drogérie jsem si mimo jiné vybrala i dvě balení hydrogelových polštářků pod oči od značky Balea. Mám tu variantu s dračím ovocem a s marakujou. Jedno balení mě vyšlo na dvacku.

Hydrogelové polštářky Dračí ovoce

Tyto polštářky obsahují kyselinu hyaluronovou, výtažek z dračího ovoce a vitamin C. Slibují intenzivní hydrataci a viditelné vyhlazení jemných linek. Polštářky jsou z poměrně silného hydrogelu, který je plný třpytek. Dost klouzaly dolů, očividně by to chtělo, abych s nimi ležel, ale na to jsem zase neměla čas. Pod očima byly každopádně moc příjemné, hezky zklidnily unavené oči a příjemně hydratovaly oční okolí.

Hydrogelové polštářky Marakuja

Druhé polštářky obsahují také kyselinu hyaluronovou, výtažky z marakuji a kofein. Toto složení by mělo zajistit svěží pohled, působí proti otokům a tmavým kruhům pod očima. Zároveň by měly poskytovat intenzivní hydrataci a osvěžené a prozářené oční okolí. Tyto polštářky jsou podle mě mnohem tenčí, mají dvoubarevný design a lehounce voněly po ovoci, ale nebo to dráždivé. Lépe seděly pod očima, tolik neklouzaly dolů. Opravdu velmi příjemně osvěžily oční okolí, zaznamenala jsem i lehounkou hydrataci.

Oboje polštářky byly příjemné, mají nádherné balení, ale přijde mi, že na trhu jsou i lepší za podobnou cenu. Já mám ráda třeba Gabriellu Salvate. Teď jsem si pořídila jedny o Pixi, tak jsem moc zvědavá. Máte také rádi polštářky pod oči? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Hydrogelové polštářky pod oči Balea – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já je taky používám pravidelně, teď jsem si koupila i jedny dražší od Pixi, tak jsem na ně zvědavá.

 1. Lucie

  Ahoj, koupila jsem si je a obě už jsem i vyzkoušela. A nevím, jako zrealaxovala jsem, ale nic zásadního se mi s očním okolím taky nestalo, na pohled ani na dotek. Takže takový průměr.

 2. Stáňa

  Já mám polštářky na oči taky ráda, jen je nepoužívám nějak moc často – prostě na ně zapomínám. Měla jsem ty dvoubarevné a přišly mi fajn – dobře držely a oční okolí osvěžily.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *