Fun Selfie masky z Actionu – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě prodejny Action jsem se zásobila větším množstvím plátýnkových masek. Jako první vám představím masky z kolekce Fun Selfie. Vybrala jsem si vanilkovou a jahodovou variantu.

Plátýnková maska Fluffy Mallows Sweet Vanilla

Tato plátýnková maska má mít vůni vanilky a je určená pro zvlhčení a hydrataci pokožky. Má barevné plátýnko, které je z celkem pevného, ale příjemného materiálu. Na pleti je maska příjemná, vanilkovou vůni jsem tedy nezaznamenala, ale důležité je pro mě, že po sundání pleť nelepila a byla hezky vyhlazená.

Plátýnková maska Strawberry Bubble Gum Fun

Druhá plátýnková maska má mít jahodou parfemaci a je určená pro relaxaci. Barevné plátýnko svým potiskem evokuje zakroucený pás žvýkaček, vůně je sladká, ale jahodu bych v tom tedy nepoznala. Plátýnko je pevnější, ale dost napuštěné Trochu hůře přilnulo k pleti. Maska byla příjemná, hezky zklidnila pleť a odpočinula jsem si s ní. Po 15 minutách byla pleť hezky hladká a nelepila.

Obě masky byly v pohodě, pokud od nich neočekáváte nic víc než příjemnou relaxaci. Neřekla bych, že nějak extra vyživují nebo hydratují, ale ony to ani neinzerují. Máte rádi masky z Actionu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Fun Selfie masky z Actionu – recenze

  1. Stáňa

    Hani, já ještě žádnou masku z Actionu neměla – tenhle obchod jde zatím úplně mimo mne (nemám žádný po ruce). Masky kupuju většinouv Rossmannovi v rámci akcí nebo když mne zaujme nějaká limitka nebo v DMku. Mám ale mnohem menší spotřebu než ty 😉
    Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *