Hydratační krémy CeraVe

Krásný den,

díky projektu od trnd.cz jsem získala na testování několik hydratačních krémů od značky CeraVe. Balíček byl opravdu obsáhlý a já jsem hned pustila do testování. Podíváme se společně na zoubek Hydratační péči o pleť s SPF 25, Hydratační péči o pleť a Hydratačnímu krému.

Hydratační péče o pleť s SPF 25

Tento denní krém je v praktické tubě, která je zakončená pumpičkou, což se mi moc líbí. Mechanismus kryje víčko, takže na něm krém může stát, což je skvělé. S balením jsem moc spokojená a je plně funkční. Krém je určený na normální a suchou pleť, hydratuje a obnovuje ochranu kožní bariéry. Ve složení byste našli tři typy ceramidů, kyselinu hyaluronovou a niacinamid. Obsahuje SPF.

Krém má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává a hlavně okamžitě přináší úlevu napnuté pleti. Z parfemace cítím to SPF, trochu mi to připomíná krémy na opalování. Nijak mi to ale nevadí, já mám SPF v denním krému ráda, pro mě je to důležité, protože mám hodně citlivou pleť na sluníčko. Co velmi oceňuji, je to, že krém se rychle vstřebá a ihned na něj mohu nanášet makeup. Možná vám to přijde malicherné, ale pro každého, kdo se ráno pravidelně líčí, je to dost podstatné.

Hydratační péče o pleť

Tento typ krému jsem měla jen v několika miniaturách, jedna měla objem 3 ml, což mi perfektně vyšlo na natření celého obličeje a krku (tak to mám ráda). Tento krém se hodí na den i noc, ale já jsem ho používala jako hydratační noční krém, což mi vyhovovalo.

Krém má jemnou a nevtíravou vůni, dá se říci, že je téměř bez parfemace. Konzistence není vůbec hutná, to mě docela překvapilo. Přesto se krém rychle vstřebá a hlavně pravdu zanechává pocit pěkně hydratované pleti, která je taková „napapaná“ a vyživená. Vůbec mi neucpává póry a celkově jsem s ním spokojená.

Hydratační krém

Tento krém je určený pro pokožku těla i obličeje a já ho používala na tělo, kde mám suchou a ekzematickou kůži. Je to totiž krém, který je vhodný právě pro suchou až velmi suchou pokožku. Stejně jako výše zmíněné krémy má hydratovat a obnovovat ochrannou bariéru. Obsahuje tři typy esenciálních ceramidů a kyselinu hyaluronovou, což je pro krém na tělo opravdu skvělé složené. Je nekomedogenní, bez parfemace a hypoalergenní.

Krém je v klasické měkké tubě s odklápěcím víčkem. S balením se pracuje dobře, nemám žádný problém. Konzistence krému je hutnější než u těch dvou předchozích, ale i zde se vše dobře vstřebává. Je to pro mě klasický hutnější hydratační krém na tělo, který prostě funguje.

Celkově jsem s touto hydratační řadou velmi spokojená, protože jednoduše plní to, co slibuje. Nejvíce jsem asi nadšená z denního krému s SPF, což bych asi nikdy neřekla. Znáte značku CeraVe? Co jste od ní vyzkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Hydratační krémy CeraVe

 1. Stáňa

  Hani, já měla CeraVe od trnd na testování loni. Měla jsem mj. ten hydratační krém a byl fajn. Tedy je – protože jsme dostali velkou krabici vzorečků v sáčcích, kterých jsem část rozdala, ale část ještě pořád spotřebovávám. Přijde mi, že tak, jak jsi to dostala ty – v tubách (nebo v tubičkách) je to praktičtější, dolovat krém z utrženého rohu sáčku mne trochu otravuje. Letos jsem se do projektu hlásila taky, ale nevybrali mne (mám pocit, že dávájí přednost lidem s instagramem, který já nemám)
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já myslím, že to byl ten krém na tělo, co jsem měla také. Díky tobě jsem měla vzorky, a proto jsem se do testování přihlásila. Překvapilo mě, že si mě vybrali, taky nemám instagram. Je to poprvé od zubní pasty, ale já se taky do všech projektů nehlásím.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, s CeraVe zatím žádnou zkušenost nemám, ale mám v plánu od nich vyzkoušet někdy ten gel na obličej, líbí se mi, že je to velké balení s pumpičkou.

 3. Lucie

  Ahoj, zatím jsem nezkoušela nic, ale mám v zásobách čistící emulzi na obličej ve velkém balení s pumpičkou. ten mi hodně doporučovala kolegyně, tak už se těším. A ty jsi mě nalákala na další produkty:-)

 4. MonalisaBeautyERiAnna

  Milá Hani, díky Tobě jsem měla možnost a stále používám krémíky vyzkoušet. Mne vyhovjí obě varianty, jak na tělo, tak ple´t. V lékárně se po nich výhledově podívám, nebo po nějaké jiné akci. Krásný druhý svátek vánoční přeji. :-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   jsem moc ráda, že jsem se mohla podělit:-) Já jsem už spotřebovala vše kromě denního krému, ten mi ještě nějakou dobu vydrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *