Brand box: Vánoční speciál

Krásný den,

pár dnů před Vánocemi mi dorazil i nový brand box, který nese podtitul Vánoční speciál. Krabice byla pěkně těžká, ale když jsem ji otevřela, tak tam bylo méně produktů než jindy. Nemusí to být minus, všichni víme, jak je to s tou kvantitou a kvalitou:-)

co box obsahuje:

 • mouka na perníčky hladká, Babiččina volba
 • BIO kokosový nápoj, Joya
 • mletý mák, Lagris
 • dresink francouzský, Develey
 • Tchibo Barista Espresso Style, Tchibo
 • Creatif Olive, Bonduelle
 • OAT Pillows jahodové, Bonavita

Vůbec jsem netušila, že existuje speciální mouka na perníčky😀 Řekla bych, že ta měla dorazit v minulém boxu, abychom ji měli doma před svátky. Já ji na perníčky určitě nevyužiji, my je doma nepečeme. Za to klasický perník na plech je naše oblíbená buchta, tak mouku spotřebuji do něj. Jedná se o hladkou mouku ze směsi pšeničné a žitné.

Kokosový nápoj už podle mě aspoň jednou v boxu byl. Já nejsem tak veliký milovník kokosu, tak ho asi někomu věnuji. Mohla bych ho vyzkoušet, ale trochu se toho bojím:-D Nápoj je bez přidaného cukru, bez laktózy a dalších dochucovadel. Hodí se třeba i do kávy apod.

Mletý mák doma nemám, tak ten mi udělal radost. Peču hodně a často, táta se zrovna sháněl po nějakých koláčích nebo buchtách a on má mák rád (já jsem spíše na tvaroh).

Různé dresinky domů občas kupujeme, tatarku mám doma neustále. Tento francouzský si zabrala mamka a myslím si, že jí bude chutnat. Obsahuje rajčatový protlak, kopr, je lehce kořeněný, krémový a bez lepkový. Značku vůbec neznám, tak jsem zvědavá, co na něj bude mamka říkat.

Kafe nepiju, ale rodiče ano, takže tuto Barista kávu si odnesli naši. Myslím si, že značku Tchibo jsme doma ještě neměli. Docela mě ale zarazila cena kávy – za tu jednu pikslu si účtují dvě stovky. To je podle mě trochu přehnaná cena. Kdyby vás to zajímalo, jedná se o kávu z Kolumbie.

Zeleninová směs Bonduelle obsahuje zelené i černé olivy, kukuřici a červenou papriku. Hodí se na různé saláty. Měla by být křupavá a velmi kvalitní. Já nesnáším papriku, olivy i kukuřici, ale mamce to udělalo radost, takže konzerva poputuje k ní.

Co ale padlo do oka mně, jsou polštářky z ovsa. Mají jahodovou příchuť, což je moje oblíbená. Je to novinka u značky Bonavita. Já mám tyto polštářky ráda na snídani, takže to je pro mě ideální.

V boxu jsem našla ještě těstoviny do polévky, které v něm už jednou byly. Je to produkt navíc. Kromě toho zde byly tradičně i časopisy – jeden o bylinkách, druhý Domácí lékař. Dám je kolegyni, pro mě nejsou atraktivní a ten bylinkový doma už určitě mám.

Celkem jsem s boxem spokojená, využiji vše. Není tu nic, co by mě přivedlo do extáze, ale zase tu nejsou úplně blbosti. Docela mě zarazila cena té kávy. Jinak mi produkty nijak vánoční nepřijdou. Jak se box líbí vám? Který kousek vás nejvíce láká? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brand box: Vánoční speciál

 1. Lucie

  Ahoj, asi bych nějak využila všechno, když už bych to doma měla, na druhou stranu to není nic, z čeho bych byla nadšená. Kromě mouky na perníčky mi tam nepřijde nic vánočního, tak mi ten podtitul až tak moc nesedí.

 2. Helena

  Už u Stáni jsem marně hledala, proč to je vánoční box. Představovala bych si trochu něco jiného, ale pokud to využiješ…
  Haničko, měj příjemný večer. Helena

 3. Stáňa

  Hani, moje hodnocení už jsi možná četla a vlastně se shoduje s tvým – mouka na perníčky trochu pozdě a jinak to vánoční tedy moc nebylo…
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já myslím, že jsem se shodly:-D Z mouky upeču klasický perník na plech, asi se na něj vrhnu hned na začátku ledna, abych měla něco na svačinu do školy a táta doma něco ke kávě.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, já bych byla asi zklamaná. Box mi vánoční nepřijde až na tu mouku vůbec a přesně, jak říkáš takto pozdě už je mouka docela mimo, většina lidí už touto dobou cukroví má. Dvě stovky za instantní kafe? To je hodně mimo. Já už teda nevím kolik se to pohybuje. Dřív jsem si kupovala 3v1, ale teď piju čistě v práci čerstvě namletou zrnkovou kávu nebo doma z kapsle Capuccino. Celkově jsem ten člověk, co v kávě má víc mlíka než kafe. Tyhle přírodní mléka a nápoje mi taky nešmakují, no dresink jsem měla v bylinkové variantě a nebyl vyloženě špatný. Já nejvíc zbožňuju Hellmans česnekový nebo Samba dresink.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem tatarková:-D Popřípadě si beru kečup nebo klasickou plnotučnou hořčici. Já ty věci z boxu nějak zužitkuji, ale ten vánoční název je podle mě hodně mimo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *