Glanc box: léto 2024

Krásný den,

s limitovaným Brand boxem přišla nabídka na objednání i Glanc boxu. Tomu já nikdy neodolám, mám ráda mystery boxy s kosmetikou. Glanc box se zaměřuje právě na drogérii a kosmetiku. Tentokrát celkem jasně převažuje ta kosmetika, drogérie do domácnosti je celkem poskrovnu.

co box obsahuje:

 • Sprchový peeling Pomerančové máslo, Ziaja
 • balzámy na rty 4x, Jelení lůj
 • náhradní vůně 24/7, Airwick
 • depilační krém pro citlivou pokožku, Depilan
 • deodorant, Dove
 • intimní čistící pěna, Chilly
 • antiperspirant Borotalco Pure, Borotalco
 • čistící sprej Strong & Safe, Ajax
 • pleťový krém Miracle Cream, Juvena

Dost mě překvapilo, že jsem v boxu našla hned čtyři balzámy na rty od značky Jelení lůj. Mám tu variantu Cannabis, Kokos a vanilka, Třešeň a Sun SPF 30. Na mě je to opravdu hodně balzámů, takže se určitě podělím s kamarádkami. Nejvíce mě zaujala verze Třešeň, protože je pěkně zabarvená, tu si určitě nechám.

V boxu byly i dva deodoranty/antiperspiranty. Já mám už nějakou zásobu z Mého superboxu, takže jsem nyní vybavená na několik měsíců. Dove je speciální letní limitka (byla i v MSB), ale voní hezky květinově, tak to bude v pohodě. Na Borotalco jsem zvědavá, některé jeho verze mám hodně ráda, jiné mě dost dráždí čichové buňky. Intimní pěna Chilly je zajímavý produkt na cesty, když se člověk nemůže osprchovat. Já v nejbližších měsících budu cestovat hodně, takže to určitě vyzkouším.

Co mě naprosto nezaujalo, je depilační krém od Depilanu. Je to typ produktu, který nepoužívám a nemám ráda. ten posílám pryč. Peelingy od Ziaji patří mezi moje oblíbené a tento pomerančový jsem už několikrát měla. Na léto se bude rozhodně hodit, já jsem velký spotřebitel. Pleťový krém Juvena máme pouze v cestovní velikosti a jedná se o velmi drahý krém. měl by vyživovat, hydratovat, zlepšovat elasticitu pleti. Podle mě už jednou v boxu byl a byl fajn. Ráda ho na cesty využiji.

Z produktů do domácnosti je zde univerzální čistící sprej od značky Ajax. Je to hlavně čistič povrchů a je vhodný na povrchy, se kterými přicházejí do styku děti, zvířata a potraviny. To se určitě hodí, bez problémů ho spotřebuji. Náhradní náplň do Airwicku mi udělala vysloveně radost, protože mi už došla. V boxu na mě čekala varianta se santalovým dřevem.

Já jsem rozhodně spokojenější s Glanc boxem než s Brand boxem, o kterém jsem psala před pár dny. Sice jsou tu hned čtyři balzámy na rty, ale celkově se mi skladba boxu líbí mnohem více. Kromě toho byl v krabici ještě časopis. Opět jsem to objednala za zvýhodněnou cenu, takže se jedná o spolupráci. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Glanc box: léto 2024

 1. Stáňa

  Hani, já jsem s Glanc boxem spokojená. Je tam vlastně všechno bez problémů využitelné. Nevadí mi ani 4 jelení loje – zrovna mi začínají docházet doma zásoby a tak budou hodit.
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, nemusela bych tam mít náplň do AirWick, s dítětem už tyhle věci nepoužívám a depilační krém rozhodně není něco, co bych využila, buď holím, nebo trhám:D Ale jinak asi dobrý, až na čtyři balzámy na rty, to mi v jednom boxu přijde docela dost.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, náplň se mi hodí, protože mám ten sprej v chodbě u kočičích bedýnek, tak je to třeba. Depilační krémy nemám vůbec ráda a nepoužívám je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *