Glanc box: home care II. special edition

Krásný den,

díky spolupráci jsem si mohla za zvýhodněnou cenu objednat speciální limitovanou edici glanc boxu, která je zaměřená na úklidovou drogérii do domácnosti. Už jednou tato edice byla, ale já jsem ji tenkrát nějak nestihla objednat.

co box obsahuje:

 • kapsle na praní Ariel Pods Lenor Amethyst
 • gel na praní Fresh Air, Ariel
 • Jar Power Spray
 • Jar Extra+ Supercore Citrus
 • kapsle do myčky Jar Platinum Plus All In One
 • prachovka Swifter Duster
 • osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution Lenor Spring Awakening
 • Aviváž Lenor Blossom & Sage

Ariel je značka na praní, kterou doporučuje mnoho známých výrobců praček, např. Beko, Whirpool nebo Candy. Tento gel slibuje dodání dlouhotrvající svěžesti. Tento gel je vhodný i pro rychlé praní a praní při nízkých teplotách. Já mám značku Ariel ráda, takže z gelu mám radost.

Na praní je tu ještě krabice s kapslemi s tekutým pracím prostředkem Ariel, kde je i část s vůní Lenoru. Kapsle používám díky boxům ráda, takže se mi tento výrobek líbí. Taky oceňuji papírovou krabici, která je ekologická.

Radost mi udělaly i produkty značky Jar. Je zde revoluční sprej, který působí proti mastnotám a intenzivně likviduje nečistoty před samotným mytím. Hodí se na mytí v ruce i v myčce. Ráda to vyzkouším, myčku nemám, takže to bude pořádné testování ve dřezu. S čím mám dobrou zkušenost, je čistící gel na mytí nádobí. Tento má parfemaci citrusů, což je moje oblíbená. Posledním kouskem jsou kapsle do myčky, ale ty nevyužiji, takže si je odvezl přítel.

Zaujala mě prachovka Swifter, protože jsem na ni viděla hodně reklam v televizi a na internetu. V balení je hned několik náhradních prachovek. Hodí se právě do domácností se zvířaty a slyšela jsem, že jsou skvělé na žaluzie. Osvěžovač vzduchu do zásuvky taky používám často, protože mám doma kočičky a jejich bedýnky. Tento kombinuje vůně Lenoru, to se mi líbí.

Já jsem s boxem velmi spokojená, hodnota boxu daleko přesahuje cenu výrobků. Jsem dost zvědavá na ty prachovky, ty jsem si sama chtěla koupit. Jak se obsah líbí vám? Používáte nějaký z výše zmíněných kousků? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Glanc box: home care II. special edition

 1. Lucia

  Obsah boxu je super. Používam Ariel, gél aj kapsule. Na riad používam jedine Jar, a to na ručné umývanie aj do umývačky.

 2. Helena

  Hani, jsou tam věci, které bych bez problémů spotřebovala. V poslední době jsem si oblíbila Jar kapsle do myčky, nemám vyzkoušenou tu prachovku, to by mě zajímalo, jestli funguje :o)
  Měj hezký den. Helena

 3. Siraelxy

  Super obsah. Všechno má využití. Já tento typ prachovek začala používat nedávno a je to super na takové to rychlé uklízení během týdne, ale na pořádný úklid to chce přece jen vlhký hadřík.

 4. Stáňa

  Hani, obsah bosu byl opravdu fajn, byť mi tam chybělo nějaké překvápko :). Nicméně využiju všechno, vůně do zásuvky sice nepoužíváme, ale zkusit je můžu. Taky jsem si díky boxu docela oblíbila kapsle na praní a ty kapsle do myčky od Jaru jsou bezvadné.
  Hezký den

 5. Lucie

  Ahoj, kromě kapslí do myčky, kterou nemám bych využila všechno. Ariel používám, jak v tekuté, tak v kapslové formě, nemůžu na něj říct nic špatného. Stejně jako Jar na nádobí je klasika ke které se ráda vracím.

 6. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, super produkty od super značek. Ariel mám ráda teď zrovna mám po dlouhé době duo gelu na barevné prádlo a prášku Mountain Spring na bílé, tak se těším až s nimi budu prát. Krabičky na kapsle jsem měla raději ty plastové – přítel jich stále má pár na dílně na ukládání věcí – vydrží docela dost, byly bytelné.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   tak já ty kapsle likvidovala do plastů, ty jsem si nenechávala, ale věřím, že je Kuba na dílně využije.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *