Estée Lauder: Bronze Godess Azur paletka očních stínů

Krásný den,

před několika měsíci jsem si pořídila nádhernou paletku očních stínů od značky Estée Lauder. Paletka se jmenuje Bronze Godess Azur a zlákala mě na ni Lucka z elbeauty blogu. Udělala jsem výjimku a koupila si ji na oficiálním eshopu značky. Jako dárek jsem dostala nějaké miniatury a taky slevu. Jsem moc ráda, že jsem s paletkou spokojená a nemusím litovat toho, že jsem za ni platila plnou cenu (většinou high end kosmetiku kupuji z druhé ruky).

Paletka má naprosto dokonalé balení. Moje vnitřní straka jásá. Obal mi připomíná nějakou veliký medailonek. Jinak se jedná o plast, ale opravdu to vypadá jako kov:-) Plast je určitě praktičtější a paletka díky tomu neváží tunu a dá se s ní bez problémů cestovat (tedy až to půjde).

Skladba barev je zde naprosto úžasná. Já jsem s ní vytvořila už několik looků (nafotila jsem je, najdete je na konci článku). Líbí se mi, jaké barvy tu jsou, základní matné, které používám na celé víčko, do ohybu a pak na ztmavení vnějších koutků. Vše se dá vyšperkovat jemně třpytivými stíny ve zlaté, bronzové, tyrkysové, tmavě modré a tmavě zelené.

Se stíny se pracuje dobře. Matné jsou úplně perfektní, ty středně hnědé jsou naprosto úžasné, do těch jsem se zamilovala. třpytivé jsou také dobré, jen to chce nějaký hrubší štětec. Nejsou tak měkké jako třeba MUR, ale jejich intenzita se dá skvěle vrstvit. Paradoxně jim swatche na ruce spíše ubližují, v reálnu jsou ty barvy mnohem intenzivnější.

Nafotila jsem i nějaká líčení, kde vidíte všechny barvy v akci. Fotit vlastní oko fakt neumím, většinou jsem se k tomu dostala, až když jsem odněkud přišla domů, takže vidíte jejich výdrž po několika hodinách v akci. a fotkách mám super mastné čelo a jsem samozřejmě bílá jako sýr, ale to je u mě normální:-)

první líčení

Na celém víčku mám nejsvětlejší barvu, která je krásně béžová, matná a vydrží celý den. Ohyb mám vystínovaný těmi matnými hnědými, které se krásně doplňují. Ve vnitřním koutku mám sytou zlatou, dále jsem pokračovala třpytivou tyrkysovou a vnější půlka je tmavě modrá. Úplně do vnějšího koutku jsem ťupla trochu té tmavě hnědé matné, která je i na spodním víčku. Díky této tmavé barvě je oko více „plastické“.

druhé líčení

Základ je pořád stejný – světlá barva přes celé víčko a středně hnědými stíny jsem podtrhla ohyb. Do vnitřního koutku jsem opět dala sytou zlatou, kterou jsem propojila na středu s bronzovu. Vnější část je už celá matně hnědá. Tato tmavá barva je i na spodním víčku.

třetí líčení

Nakonec tu mám moji milovanou zelenou:-) Začátek líčení je pořád stejný (líčím se takto vždy), takže opět světlá a obě středně hnědé. Do vnitřního koutku jsem opět dala tu zlatou, ale jen trošinku. Celé víčko jsem pak vystínovala tou tmavě zelenou. Na spodní lince je pak tmavě hnědá.

S paletkou jsem moc spokojená, líbí se mi skladba barev, přijde mi, že je ideální i na cestování, protože se s ní dá vytvořit bez problémů velmi jemné líčení, ale i něco dramatického.

Jak se vám líbí tato paletka? Zkoušeli jste už něco od Estée Lauder? Která barva se vám líbí nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Estée Lauder: Bronze Godess Azur paletka očních stínů

 1. Lucie

  Ahoj, jak balení, tak odstíny, tak to, co jsi s nimi vykouzlila na očích překrásné. Abych pravdu řekla, docela jsem po ní zatoužila, pokud bych na ni někde, ideálně z druhé ruky narazila, tak rozhodně bych neváhala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   fakt neváhej. Já jsem ji tedy kupovala novou, což u mě není úplně typické. Jsem s ní ale opravdu moc spokojená:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   s paletkou jsem moc spokojená a na začátku podzimu jsem ji hodně nosila (teď se vůbec nelíčím, jsem jen doma), takže ji fakt ráda pochválím:-)

 2. Helena

  Hani, s barvička to umíš! Paletka je krásná, na mě moc výrazná, ty tmavé barvy by mi zbyly… To prostřední nalíčení, to je přesně něco pro mě :o)
  EL jsem měla, už to je hodně let.
  Měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   díky moc! Já právě nosím tmavé barvy na očích dost, protože mám hodně tmavé oči, takže to utáhnu. Hnědozlaté líčení je taková klasika, kterou nikdy nic nezkazím:-) Já myslím, že je to asi můj první kousek dekorativní kosmetiky od této značky. Jsem moc spokojená, což je dobře, protože jsem ji kupovala za plnou cenu novou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to balení je fakt nádherné, tomu jsem naprosto podlehla:-) Já mám tmavě modré moc ráda, bledě modré mi moc nesedí.

 3. Erika

  Ahoj Hani, krásná paletka, nádherné balení. Na mne by byly barvičky asi moc výrazné, obávám se, že bych je neunosila. Jsem prostě hrozná konzerva a nosím dokola to stejné nude líčení, ani oční linky nenosím. Ovšem, Tobě sluší, moc a moc!!! Krásné!!! ♥♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   zase nosíš více výrazné rtěnky. ty já mám taky ráda, ale jak v práci pořád mluvím, tak je to náročné na údržbu. Díky moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *