Dubnový nákup v Rossmannu

Krásný den,

velikonoční sobotu jsem vyrazila na takové malinké pochůzky a jednou ze zastávek byla i drogérie Rossmann, kde jsem chtěla omrknout novinky od Isany a nutně jsem potřebovala doplnit stav maxi vatových tamponků a odlakovačů. Chtěla jsem se podívat i na nějakou dekorativku, ale tam jsem uspěla jen minimálně, většinu z vyhlédnutých věcí neměli.

Začnu tím asi nejnudnějším. Mám tu hned devět balíčků s maxi vatovým tamponky, které používám na odličování. Jsou od jejich interní značky Isana, jedno balení stojí 24,90 Kč a je v něm celkem 40 kusů tamponků. Jsou ze stoprocentní bavlny, nerozpadají se a nejsou hrubé.

Ještě nudnější položkou jsou asi odlakovače na nehty Isana. Tyto s růžovým víčkem mám nejraději. Jsou rychle, zbytečně nehty nevysušují a přijde mi, že smrdí méně než jiné značky. Jedno balení mě vyšlo na 34,90 Kč. Je to moje stálice, jiný si sama už nekupuji.

Když jsem byla naposledy v DM drogérii, zapomněla jsem si koupit balzámy na rty. Mám ráda tyto obyčejné. Vybrala jsem si balení Isana Classic, kde jsou dva balzámky. Celé to stálo 44,90 Kč. K tomu jsem do košíku přihodila nové Calypso houbičky, které mám na smývání masek z obličeje. V sáčku jsou dvě a stojí to 36,90 Kč.

Z dekorativní kosmetiky tu mám dva produkty od levné značky Essence. Chtěla jsem vyzkoušet jejich nový korektor Multitask Conclear v odstín Cool Porcelain (89,90 Kč). Je opravdu hezky světlý, tak jsem na něj zvědavá. Můj stávající mi už dochází, takže na něj přijde řada už brzy. Ve stojanu jsem objevila i malé kompaktní paletky, které jsem nikde neviděla. Na zkoušku jsem si vzala tu studenou s názvem Don´t worry be… (129 Kč).

Nakonec tu mám nějaké limitky od Isany, kterým se těžko odolává. Jako první mi do oka padla řada s ceramidy, kde jsem po delší váhání sáhla po plátýnkové masce za 34, 90 Kč a tělovém peelinu za 99,90 Kč. Kromě již výše zmíněných ceramidů tato řada obsahuje i panthenol a bambucké máslo.

Další limitkou je řada Bye bye hair s broskvovým extraktem. Zde jsem si překvapivě vybrala gel na holení v tubě (49,90 Kč) a další peeling na bázi oleje a cukru (99,90 Kč). V nabídce měli mnohem více produktů, ale tyto dva mě zaujaly nejvíce.

Nakonec tu mám řada Dreamy Sky, kde jsem si zvolila nejvíce věcí. Do oka mi padla plátýnková maska a hyrogelové polštářky pod oči (kus za 34,90 Kč). na tělo tu mám opět peeling (129,90 Kč) a sprchovou pěnu s tělovým olejem 2v1 (69,90 Kč).

Domů jsem si odnesla tašku plnou věcí. Zase jsem použila slevový kupon z aplikace, a tak jsem ušetřila 169 Kč. Celkem jsem platila 963 Kč po slevě, což se mi nejeví tak hrozné. Znáte nějakou z výše uvedených limitek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Dubnový nákup v Rossmannu

 1. Helena

  Hani, zaujala mě ta sprchová pěna – mám je moc ráda, platím za ně rozhodně víc. Tuhle určitě zkusím.
  Děkuji za info a přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   už jsem od nich několik pěn měla a byly moc fajn. Na tuto velmi brzy dojde, už se těším.

 2. Stáňa

  Hani, limitku neznám žádnou, ale nevypadají špatně. Do Rossmanna se chystám – potřebuji doplnit pro manžela sprchové gely, takže se podívám, jestli si nevyberu něco na vyzkoušení.
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, zase jsem nějakou dobu v Rossmannu nebyla, takže jsem nezaregistrovala ani jednu z výše uvedených limitek. Balea poslední dobou s limitkama dost pokulhává, takže tam taky nic zajímavého na obzoru. Výhledově bych potřebovala doplnit odličovače od Isany, tak uvidíme určitě by mě zajímala ta sprchová pěna a peeling.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já úplně zapomněla koupit ty odličovače, to jsem trubka. Balea limitky mi celkem chybí, ale fakt jsem tam nic pořádného nenašla.

 4. Lucie

  Ahoj, ty limitky jsem v Rossmannu potkala, ale nic z nich mě nezaujalo natolik, abych si to koupila. Jedinými produkty, které z tvého nákupu znám jsou tamponky a korektor Essence, za tu cenu asi dobrý, ale už jsem měla i lepší korektory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *