Cute box: duben 2023

Krásný den,

ještě před Velikonocemi mi dorazil dubnový cute box, který je jasně laděný velikonočně. Krabička to nijak nezapírá. Uvnitř mělo být pět kousků od značek, které ještě v Cute boxu nebyly. Já jsem neměla dlouhodobé předplatné, takže nemohu soudit obsah všech měsíců, ale ty boxy, co jsem měla, opravdu tyto značky neobsahovaly.

co box obsahuje:

 • multifunkční balzám, Dr. Paw Paw
 • čelenka, The Vintage Cosmetics
 • deodorant, B. Fresh
 • paletka očních stínů, Carter Beauty
 • sprej na objem, Sachajuan

Od Dr. Paw Paw jsem měla v boxu miniaturu multifunkčního balzámu, který se hodí na všechna suchá a nevyživená místa. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Měl by hydratovat, vyživovat a dokonce omlazovat. Obsahuje aloe vera, olivový a ricinový olej. Vypadá to zajímavě, takže určitě vyzkouším.

Značku The Vintage Cosmetics znám, ale asi byla v LFB. Já jsem měla v boxu měkounkou čelenku s oušky, ale tu určitě schovám jako dárek, protože já používám jiné a mám jich doma dost. je ale z příjemného materiálu a je fakt roztomilá.

V plném balení je zde deodorant od značky B.Fresh. Má vůni medu a mandlí. Ve složení bychom našli i meruňkový olej a esenciální oleje pro svěží pocit. Naopak se ve složení neobjevuje hliník, alkohol a parabeny, což je fajn, na tom si docela zakládám.

Docela mě překvapilo, že je zde opravdu poměrně velká paletka očních stínů, kde najdete i tvářenku, bronzer a rozjasňovač. Vše je v poměrně teplých a narůžovělých odstínech. Carter Beauty představuje veganskou značku, která je cruelty free.

Posledním produktem je objemový sprej od značky Sachajuan. Měl by to být pudrový sprej, který nedodává jen objem, ale i strukturu účesu. Pomáhá s osvěžením vlasů mezi mytím a zároveň je umí i trochu odmastit, takže funguje částečně jako suchý šampon. Nanáší se do suchých vlasů přibližně z 10 cm vzdálenosti. V dubnu mě čeká svatba kamaráda, tak ho určitě vyzkouším.

Tento box se opravdu povedl a je tu dost celkem hodnotných kousků. Nejslabší je pro mě ta čelenka, ale nejvíc mě zaujal sprej na objem, na to slyším:-D Jak se vám líbí obsah? Co na něj říkáte v porovnání s lookfantastic boxem? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: duben 2023

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se do té kouzelné krabičky podívala. Ano, určitě kousky, které stojí za vyzkoušení.
  Měj pohodové úterý! Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   Cute box má jen pět produktů a vyjde na něco málo přes 400 Kč. LFB stojí 400 Kč a má mít šest kousků.

 2. Lucie

  Ahoj, narozdíl od LF boxu, tady se mi ten obsah líbí moc a využila bych všechno. I já už nějaké čelenky mám, takže to není asi kousek, který bych nějak potřebovala, ale je tak roztomilá, že bych si ji prostě musela nechat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *