Dny Marianne 2023: nákupy na Sephoře

Krásný den,

Dny Marianne využívám pravidelně už několik let a ne jinak tomu bylo i letos. Většinu věcí jsem vám už ukázala, zůstaly mi tu pouze tři balíčky z eshopu Sephory. Neměla jsem v plánu tam nakupovat tolik, ale nakonec jsem se dvakrát vrátila.

Od začátku jsem věděla, že si objednám aspoň dvě řasenky Hella Thicc od značky Fenty Beauty (490 Kč před slevou). To je objemová řasenka, která opravdu funguje a já jsem z ní nadšená. Zaujala mě i novinka od Benefitu, řasenka Fan Fest, která v plné ceně vyšla na 820 Kč. Na značku The Ordinary sle slevy nevztahovaly, ale přesto jsem si pořídila jejich vlasové sérum Densyfying Multi-Peptides za 570 Kč. Jako dárek k objednávce jsem dostala ještě plátýnkovou masku od Sephory a vzorečky vůně Burberry Godess od Burberry, La Male od Jean Paul Gaultier a vzorek péče Estée Lauder. Po slevě jsem platila 2010 Kč.

Jelikož mi Sabča pořád povídá od značce The Inkey List, rozhodla jsem se taky něco od nich vyzkoušet. Vybrala jsem si retinolové sérum (280 Kč před slevou), retinolový oční krém (270 Kč před slevou) a kolagenové zpevňující peptidové sérum (270 Kč před slevou). I zde se mi odečetly slevy a dostala jsem nějaké vzorky jako dárek – J´Adore L´Or od Diora, Flora od Gucci a Burberry Goddess od Burberry. Celkem mě tato druhá objednávka vyšla na sympatických 654 Kč.

Poměrně neplánovaně jsem si koupila i novou paletku očních stínů od značky Anastasia Beverley Hills. Jedná se o novinku Fall Romance, která je plná sytých podzimních tónů. V plné ceně stála 1360 Kč, měla jsem na ni ale samozřejmě slevu. Taky jsem dostala miniaturu tužky Brow Wizz na obočí od stejné značky. K tomu byly samozřejmě vzorky vůní Terre D´Hermes od Hermes, Phantom od Paco Rabanne a Twilly d´Hermes od Hermes. Celkem jsem platila 1088 Kč. Paletka i přišla rozbitá, reklamaci jsem řešila, ale bylo by to poměrně komplikované a pro mě nevýhodné, takže jsem se nakonec rozhodla nechat to být…

Jak se vám líbí mé nákupy? Jaký pleťový krém nyní používáte? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Dny Marianne 2023: nákupy na Sephoře

 1. Stáňa

  Hani, ta paletka má moc hezké barvy, škoda, že došla poškozená (a že byla komplikovaná reklamace).
  Krém teď používám od Astridu – mám od all2test na testování krém pro věk 55+ . Zrovna včera jsem o něm psala článek

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem od nich asi na testování nikdy nic nezískala, ale mám krém od Ego Harmony z Testuj.to a s tím jsem tedy enormně spokojená.

 2. Siraelxy

  Já dny Marianne tak nějak ignoruji :-)Ale ty sis tam pořídila hezké produkty.
  Krém teď používám od Origins a je naprosto Top. Však se taky dostal do mé Top desítky za září 🙂

 3. Lucie

  Ahoj, hezké produkty, The Inkey List je značka, která mě poslední dobou hodně zajímá. Nicméně Dny Marianne jsem letos nijak neprožívala, nějak už to pro mě není tak atraktivní, jako dřív.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   taky jsem tam dřív nakupovala mnohem více. Ale také mi přijde, že dříve měli lepší akce a hezčí dárky.

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, moc pěkné nákupy 😀 to jsem zvědavá jak ti bude The Inkey List vyhovovat, já mám zrovna ze Sephory na cestě menší objednávku se skincare. Teď požívám krémy od The Inkey Listu o nichž jsem psala v týdnu čili ten vitamínový na celý obličej a kofeinový oční.

 5. MonalisaBeautyEriAnna

  Ahoj Hani, krásné kousky jsi ulovila. Škoda té rozbité paletky, z mé zkušenosti má Sephora příšerný a pro zákazníky naprosto nevlídný a nevýhodný zákaznický servis. Tot má zkušenost. Už nyní se těším na recenze. Prima neděli přeji. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *