DM box – edice Giving Friday

Krásný den,

nedávno se v prodejnách DM objevily další DM boxy. Tentokrát se jedná o speciální charitativní edici Giving Friday. zase bylo v prodeji několik variant. Co jsem viděla jednotlivé obsahy na FB, tak se mi líbily všechny. Box stál tradičně 199 Kč, byl pořádně našlapaný, a jak jsem zjistila, na mnoha prodejnách je pořád dostupný.

co box obsahoval:

 • plátýnková maska Loreal
 • sůl do koupele, Tetesept
 • balzám na rty, Astrid
 • suchý šampon , Batiste
 • deodorant, Dove
 • tyčinka Yes
 • tyčinka Raw Energy
 • deodorant David Beckahm
 • primer Hello, Good Stuff, Essence
 • nápoj Aloe Vera
 • svíčka Profissimo
 • toskánská tofu paštika, Patifu
 • ovocné želé
 • čaj Fluidum Té Imunity
 • kapsle na praní, Persil

Začnu věcí do domácnosti, kterých tolik zase není. To mi nijak nevadí, dělala jsem nějaké vlastní nákupy a taky mi přišel i superbox. V mém balení byly kapsle na praní, což jsem chtěla. Ráda je budu používat, i když sama si je nekupuji. Přijdou mi neekonomické a neekologické. Druhým kouskem je svíčka v platinové barvě. Není vonná, ale má moc pěkný design, takže ji umístím do nějakého hezkého svícnu. Doma rozhodně uplatnění najde.

V boxu bylo hodně jídla, což se mi hodí. Něco si nechám a něco použiji do balíčku pro kolegyni, který plánuji na Vánoce. Je to takový mlsací boxík, ona má ráda různé zdravější sladkosti a podobně. Obě tyčinky ji určitě udělají velikou radost. Aloe drink a paštika budou nejspíš také pro ni. Já ráda zkusím čaj a určitě sním to ovocné želé.

Velkou radost mi udělala plátýnková maska Loreal, na tu se fakt těším. Ještě jsem je nezkoušela. Primer od Essence taky rozhodně využiji, už zase chodím do práce a pravidelně se maluji. Batiste suché šampony mám moc ráda, kupuji si je sama.

Deodorant Dove vypadá zajímavě, tuto řadu Powered by Plants jsem ještě nezkoušela, tak se těším. Astrid balzám na rty je v mojí oblíbené obyčejné variantě, která je podle mě nejlepší.

Soli do koupele používám jen do lázní na chodidla, tak si nejsem úplně jistá, jestli si ji nechám. Pánský deodorant poputuje k nějakému pánovi, to je jasné:-)

Celkově hodnotím box jako hodně povedený. Za mě tu není ani jeden přešlap, vše využiji pro sebe nebo do dárků pro jiné. Jak se líbí obsah vám? Koupili jste si také tuto speciální edici? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “DM box – edice Giving Friday

 1. Lucie

  Ahoj, mám, jen jinou variantu, ale rozhodně jsem spokojená, něco jsem si nechala, něco budu posílat dál, ale za tu cenu se vyplatil.

 2. Stáňa

  Hani, já ji bohužel prošvihla a u nás už ji nemají. A za stávající situace, kdy se snažím omezovat kontakty, jsem se po ní jinde nepídila. Ale rozhodně v tom tvém byly samé fajn věci a bylo toho tam hodně.
  MMCh – ta tyčinka Yes s mořskou solí je moc dobrá. A kokosová Bombus je taky fajn. Myslím,že kolegyni určitě potěší (pokud si je nakonec nenecháš sama na ochutnání ;-)).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to je škoda, že jsi ho nesehnala. Kdyby ho u nás taky neměli, tak bych ho také nikde nehledala, snažím se zbytečně nepokoušet osud. Mojí babičce je tento týden 89, s našima se o ní samozřejmě staráme (není v domově důchodců), tak bych ji fakt nerada nakazila. Yes tyčinku si zkusím sama koupit a vyzkoušet ji, kolegyni jsem už balíček dala a byla neuvěřitelně nadšená:-)

 3. Bohunka

  Ahoj Haničko, box jen super, jen do mesta jezdím tak málo, že nemám sanci. Ale nevadí, jsou důležitější věci.
  Krásné a klidně adventní dny. Těch pár posledních..
  Bohunka

  1. ciculka Post author

   Ahoj Bohunko, to je pak samozřejmě horší, i když na FB jsem četla, že boxy ještě pořád jsou. Tato edice byla za mě hodně povedená. Jinak s tebou souhlasím, je to jen kosmetika:-)

 4. Erika

  Ahoj Hani, já jsem hrozná, DM box jsem měla všeho všudy snad 2x, za celou tu dobu. Pokaždé, když čtu nebo vidím nějakou recenzi s boxíkem, že si ho příště pořídím….., no nedaří se mi to.
  Tento box by mne obzvláště zaujal a určitě bychom ho doma využili.
  Krásný vánoční čas přeji. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   nebudu ti nic nalhávat, toto je můj třetí DM box, u nás jsou vždy hned pryč. Tato speciální edice ale vydržela dlouho:-) Měj se krásně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *