Brandnooz box: prosinec 2020

Krásný den,

docela mě překvapilo, když mi přišel email s tím, že na začátku prosince přijde nový brandnooz box. Ten minulý tu byl nedávno a byla jsem z něj hodně rozčilená. Už jsem vlastně od tohoto boxu neměla žádné pořádné očekávání a dost jsem uvažovala o tom, že zruším předplatné. Nový box mi pošta doručila v avizovaný den, za což jsem moc ráda. Byla jsem upozorněná dopředu, že je nutné mít ho do pátku doma.

co box obsahoval:

 • Hamé Veggie zeleninové pomazánky
 • Mentos Candy Cane
 • Natur Compagnie Bio Zeleninový bujón
 • Penam Plundrové špičky
 • Racio Chipsy
 • Big Shock Mango & Orange
 • Maggi Tekutý bujón zeleninový

Zeleninové pomazánky mě moc nezaujaly. Měla jsem v boxu dvě varianty – fazolovou a se žampiony. Podle mě byly v boxu nedávno, takže to pro mě není žádná novinka.

Mentos si moc nedávám, ale novou verzi ráda zkusím.

Kostkové bujóny už domů moc nekupujeme, oblíbily jsme si s mamkou právě ty tekuté. Každopádně je to produkt, který bez problémů zužitkuji.

Penam pečivo si sama nevybírám kvůli Babišovi. Každopádně plundrové špičky vypadají zajímavě. Konečně mi nepřišlo nic plesnivého… Měla jsem v boxu variantu s malinou a jablko s rakytníkem. Malina mě zaujala tedy více.

Chipsy si klasicky moc nepořizuji. Tyto by měly být nějaké zdravější, nesmažené, kukuřičné. Mám verzi se šunkou a křenem. Jedná se o bezlepkový výrobek.

Energy drinky nejsou nic moc pro mě. Od značky Big Shock mi aspoň trochu chutnala verze Gold. Toto je novinková příchuť, kterou jsem měla ve škole a ani jsem to nedopila. Extrémně sladké, převoněné. Nic pro mě.

Tekutý bujón jsem objevila právě díky tomuto boxu a mám ho moc ráda. Je dost drahý, ale má výbornou chuť. Zeleninový jsem ještě neměla, tak to se mi líbí.

Navíc jsem měla v boxu jablečný ocet (produkt z věrnostního programu, i když jsem si vybrala něco jiného), malinovou marmeládu, která byla i minule (a je fakt skvělá, doporučuji) a větrové bonbony. V propozicích bylo napsáno, že každý obdrží nějaký produkt navíc. Zároveň jsem tam měla mít náhradu za to plesnivé pečivo z minula.

Řekla bych, že box je nejlepší za poslední měsíce. Přesto mě překvapily dva bojóny a taky ty produkty navíc, resp. náhrady a popletený věrnostní program.

Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brandnooz box: prosinec 2020

 1. Helena

  Už jsem to psala u Stáni – jako vánoční box to moc nevypadá, dovedla bych si představit produkty, které by se hodily víc.
  Hani, přeji pohodový den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   vánoční tematiku bych v tom tedy také nehledala. Něco se mi líbí, ale že bych skákala nadšením, to zrovna ne…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   špičky si odnesl taťka, on je hodně na sladké, tak si to dál ke kávě. Já si sladké balené pečivo tolik nekupuji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ten džem je hodně povedený, to musím uznat. Jinak je box takový průměrný. Energy drink jsem zkusila a vůbec mi nechutnal.

 2. Marta

  Hani, už jsem viděla taky u Stáni a vánočně teda moc nevypadá. Energy drinky nepiju a bujóny nepoužívám, ale ostatní bych využila. Měj pohodové dny.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   přesně. Vánoce bych tam těžko hledala. Ten energy drink byl fakt hnusný, ani jsem ho nedopila. Měj se krásně:-)

 3. Stáňa

  Hani, já se přiznám, že jsem byla docela otrávená. Ostatně – píšu to na blogu. Box neměl vánoční ani zimní charakter, navíc jsem měla přislíbenou náhradu za chybějící produkty v minulém boxu a ta nedorazila. Navíc mi na box nepřišlo avízo (díky HO jsem ale byla naštěstí doma) a tak jsem si ani nemohla objednat nic z věrnostního programu, kde výrobky hodnotím dost pravidelně, takže tam mám mraky bodů.
  mě se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem to četla a naprosto tě chápu. Ty náhrady se moc nepovedly, to samé platí o věrnostním programu. Vánoční charakter bych nenašla ani s největší fantazií…

 4. WantbefitM

  Přijde mi, že tam mají často problém s popletenymi produkty. A ty plesnive koláčky z minula si pamatuju. Podle mě je to něco, co by se nemělo nikdy stát. To ať radši vůbec neposílají něco, s tak krátkou záruční dobou. Největší radost by mi udělaly bujóny, to se nikdy neztratí 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   to máš pravdu, jsem z těch posledních zásilek dost rozpačitá. Ten tekutý bujon je hodně dobrý, chuťově opravdu velmi vyvážený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *