Deník jídla 9

Krásný den, 

tento díl není nějak extra zdravý, je spíše plný různého mlsání a dobrůtek, ale ne vždy mi to zdravě jde:-)

snídaně

Zahájila jsem ji klasicky s bílým jogurtem a čokoládovými křupkami. Je to skvělá kombinace, líbí se mi, jak jsou bílé jogurty trochu nakyslé. K tomu jsem si připravila banánové mléko, což je moje slabost:-)

svačina

Do práce jsem si vzala smoothie, což je novinka, kterou jsem objevila u nás v Bille. Dost mi to chutnalo, mám ráda různé jogurtové nápoje.

oběd

Teplé jídlo jsem měla až doma, kdy mamka připravila pečené kuře. Měla jsem kousek prsíček, což je jediná část, kterou jím:-D Já jsem k nim udělala brambory s červenou cibulí. Jídlo bylo tak dobré, že jsem si vzpomněla na focení, už když jsem měla část v bříšku:-) Naši si k tomu dali ještě broskvový kompot, to jsem ale nechtěla.

svačina

Tento den jsem zvládla i odpolední svačinu, ke které jsem vyzkoušela karamelovou mléčnou rýži. Byla tak moc dobrá, pořád ji v různých obchodech hledám, ale zatím jsem na ni znovu nenarazila…

večeře

Večeře byla fakt velká. Chystala jsem ji pro sebe i pro rodiče. Našim jsem udělala jednohubky. Jedna verze je s ramou, šunkou, madelandem a lovečákem. Druhá s máslem, šunkou, madelandem a kyselou okurkou. K tomu jsem tam našim dala ještě zbytek hermelínu, madelandu a šunky. Já měla rohlíky s šunkovou pěnou. K tomu jsem si nakrájela ještě okurky, otavskou klobásku a druhou část hermelínu. Bylo to dobré a bylo toho moc, takže jsem to samozřejmě nezvládla sníst:-)

No, jako nic dietního to nebylo, ale je vidět, že ten den jsem doma dodělala hodně zbytků:-) Taky se vám to někdy takto sejde? Zkoušeli jste už tu karamelovou rýži? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 9

 1. Stáňa

  Mléčné rýže jsou doménou mého manžela, ale karamelová k oblíbencům nepatří. Já jsem spíš jogurtová, takže z tvých svačin bych si vybrala to smoothie – už jsem měla všechny 4 druhy a chutnaly mi všechny.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   od té doby, co jsem viděla u tebe na blogu to jogurtové smoothie z Lidlu, jsem se tam ještě nedostala, ale dělám si naděje na víkend. Určitě si koupím všechny varianty, abych je mohla vyzkoušet. Jinak mám taky ráda spíše jogurty než ty mléčné rýže a krupice, ale konkrétně u této mě zaujal ten karamel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *