Deník jídla 11

Krásný den, 

dneska to bude rychlovka, zase jeden deník jídla. Jak jsem byla nemocná, tak jsem neměla moc chuť a hodně se mi v jídelníčku objevovaly čaje a polévky, protože prostě teplé do žaludku mi dělalo nejlépe:-)

snídaně

Ta snídaně je fakt nuda, zase jsem měla bílý jogurt s čokoládovými lupínky. K pití jsem si udělala černý čaj s citronem a medem (Pickwick Ranní s citronem). Med máme domácí a je fakt výborný. Bílý jogurt mám klasicky kupovaný, zase je to značka Billa Clever, jehož cena je 5,90 Kč. Je dobrý a jsem s ním spokojená, ale upřímně řečeno, už se moc těším, až budu mít doma zase ten domácí, který mamka kupuje od nějakého farmáře.

svačina

Dopolední svačina byla jen tekutá, zase jsem do sebe lila jeden čaj za druhým.

oběd

Oběd měl dva chody. Prvním byla polévka, můj milovaný hovězí vývar s krutonky a trochou sýra. Krutonky dělám z žitného chleba, který kupuji v Kauflandu. Je to můj nejoblíbenější chléb, chutná skvěle a kupuji si ho tam pravidelně. Sýr jsem strouhala na jemné struhadle a opět se jedná o litevský Džiugas, který koupíte třeba v Kauflandu. Druhým chodem byly mamčiny lívance. Mamka je připravila na sladko, takže jsou potřené domácí meruňkovou marmeládou a na každém je ještě kopeček kakaového pacholíku:-)

svačina

K svačině jsem si dala sladkou bombu – rakvičku se šlehačkou. Naši zákusky koupili v cukrárně, kolem které jeli. Dala jsem si jen rakvičku, věneček na mě čekal na další den. Rakvička byla luxusní, domácí poctivá šlehačka, mňam:-)

večeře

Ta už byla hodně jednoduchá, nějak jsem neměla náladu něco kuchtit. Jen jsem si namazala rohlíky mazacím sýrem (smetanové Apetito). Jako vždy k tomu byl můj obligátní čaj ve velkém hrnku.

Zajímalo by mě, jaké máte rádi zákusky Vy? Co si vybíráte nejraději v cukrárně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Deník jídla 11

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   teď jsi mě tedy dostala:-) Přiznám se, že ořechy nemám vůbec ráda, takže je vůbec nevyhledávám:-) Ale naši ho taky milují, já jsem spíš na ovoce:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych taky měla, ale občas neodolám:-) Já bych řekla, že přibírám po všem, ale taky nemám nějakou extra zdravou stravu, jak je vidět:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, tu jsem nedávno taky měla, naši ji přivezli z naší oblíbené cukrárny v Čimelicích. Byla fakt luxusní, hned bych si dala:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *