Dekorativní kosmetika Giordani Gold od Oriflame – recenze

Krásný den,

v posledních měsících jsem si objednala docela dost kousků z dekorativní kosmetiky od Oriflame a postupně vše testuji a samozřejmě vám také o všem napíši. Jako první tu máme trojici produktů z jejich prémiové řady Giordani Gold. Já jsem si vybrala makeup, korektor a řasenku.

Řasenka Lash Iconic Mascara

Řasenka má poměrně jednoduchý obal se zlatým designem. To se mi líbí, působí to elegantně a hodí se to k celkovému vyznění této řady. Kartáček je plastový a hroty nejsou moc výrazné. Pracuje se s ním snadno, nijak zásadně se neobtiskává, ale horní řasy tedy moc nezvýrazní a a rozhodně jim nedodá objem a délku. Líbí se mi ale na ty spodní, kde se s ní také pracuje snadno a tady je ten specifický kartáček výhodný, protož se snadno všude dostane a neslepuje řasy.

Makeup Age Defying Serum Boost Foundation

Na makeup jsem byla hodně zvědavá a zároveň jsem si od něj moc neslibovala. Mám ho tedy v nejsvětlejším odstínu a už zde musím chválit, protože ta barva je opravdu světlá a moc hezky neutrální. Balení v podobě skleněné lahvičky se zlatým plastovým víčkem se mi moc líbí, to působí hodně elegantně a i poměrně draze. Dávkovač je zde jako pumpička, což je moje oblíbená varianta. Makeup obsahuje i SPF 12, což jen kvituji. Konzistence je středně hustá a má velmi dobré krytí. Já jsem zvyklá spíše na BB krém a lehčí makeup séra, takže jsem se trochu bála, aby mi to nepřišlo jako maska, ale jsem moc spokojená. Musím nosit makeup i s nějakou dobrou bází, jinak by mě asi trochu vysušoval.

Korektor Serum Boost Conclear

Posledním kouskem dnešního článku je korektor, který je také v nejsvětlejším odstínu, ale oproti makeupu je mnohem tmavší a teplejší. Je pravda, že u toho očního okolí mi to tolik nevadí, protože docela slušně pak neutralizuje modré a zelené kruhy pod očima. Korektor má balení v podobě tubičky s houbičkovým aplikátorem, což není moje nejoblíbenější varianta, ale funguje to dobře. Do pleti se hezky vklepe a jeho krycí schopnost je taková průměrná.

Zatímco makeup je rozhodně hvězdou dnešního článku, tak řasenku bych znovu určitě nechtěla. Korektor by mohl mít lepší odstín a balení, ale samotná náplň je jinak úplně v pohodě. Jak se dekorativní kosmetika Giordani Gold líbí vám? Máte u Oriflame v dekorativce nějaké oblíbence? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Dekorativní kosmetika Giordani Gold od Oriflame – recenze

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se podívala a přečetla tvé hodnocení. Kdysi jsem měla oblíbenou rtěnku, ale v poslední době o dekorativce (vlastně ani o ničem jiném) od Oriflame nemám povědomí.
  Měj hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já měla hodně ráda některé vůně a plátýnkové masky a většinu z toho přestali nabízet…

 2. Lucie

  Ahoj, vybavuji si, že dřív jsem měla oblíbený od této značky a z této řady nějaký make-up, ale už ani nevím, jaký to byl, nahradily ho jiné make-upy. Oriflame se mi nějak vzdaluje.

 3. Erika Anna Uchytilová

  Hani, vím, že řasenka byla svého času neskutečně populární, znám ji tedy hlavně od Barušminky, kterou již nesleduji. Ovšem, makeup vypadá vážně luxusně. podívám se na další odstíny. Díky moc za super tipy a skvělou recenzi. ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *