Cute box: září 2022

Krásný den,

pořád pokračuje moje předplatné tohoto slovenského boxu. Vždy mi dorazí hned na začátku měsíce a je vám určitě jasné, že se na něj těším. Tentokrát je krabice vyvedená v modrých barvách a má mramorový vzor, což se mi moc líbí. Uvnitř je tradičně pět produktů.

co box obsahuje:

 • čelenka na makeup, The Vintage Cosmetics
 • lesk na rty, Project Lip
 • sprchový olej, Nuxe
 • liftingové oční sérum, Vegan by Happy Skin
 • paletka stínů, Bellapierre

Čelenka na makeup má hezký puntíkatý vzor, který mi opravdu připomíná retro. Materiál je příjemně měkký. Já doma mám hned několik čelenek, tak tuto schovám jako dárek, popřípadě ji dám do nějaké soutěže:-)

Project Lip je britská značka kosmetiky. Je vegan a cruelty free. V boxu je jejich hydratační lesk na rty v nude barvě. Přijde mi, že má v sobě lehký třpyt, což se mi líbí. Značku vůbec neznám, tak jsem na ni docela zvědavá.

Značka Nuxe mi vždy udělá radost. Tentokrát je v boxu sprchový olej z řady Prodigieux. Jeho složení má více než 90% přírodních ingrediencí. Olej by měl vonět stejně jako slavný suchý olej z této řady. Fakt se moc těším, až ho vyzkouším.

Další novou značkou je Vegan by Happy Skin, od které tu mám liftingové oční sérum. To má mít lehkou konzistenci, ihned se vstřebá do pokožky a mělo by rozjasňovat oční okolí. Ve složení bychom našli výtažky z granátového jablka a ananasu. Sérum vypadá hodně zajímavě, určitě ho vyzkouším.

Jako poslední jsem našla v boxu malinkou paletku očních stínů. Je od značky Bellapierre, která bývá v těchto krabičkách docela často. Tato paletka je plná teplých barev, které ve mně evokují podzim. Já si ji určitě nenechám, na mě je tam moc oranžové, ale určitě udělá radost někomu jinému.

Obsah se mi celkem líbí, jsou tu nové značky, které neznám. Nejvíce mě samozřejmě zaujal ten olej od Nuxe. Jak se obsah zamlouvá vám? Který produkt se vám líbí nevíce? Dali byste si zase nějakou soutěž? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Cute box: září 2022

 1. Helena

  Hani, obsah boxu se mi líbí. Nuxe kousek jistě potěší a paletka, to jsou prostě moje barvy, pokud tedy nejdou matné – s těmi to moc neumím.
  Děkuji za představení a přeji hezký den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, mě se obsah líbí, i ta čelenka je krásně roztomilá:-) Největší radost bych měla ze sprchového oleje Nuxe a liftingového očního séra.

 3. MonalisaBeautyERiANNA

  Ahoj Hani, kromě značky Nuxe, jinou neznám. Lesk má pro mě mdlou barvu, ale jestli má třpytky, tak to je bonus, to bych také ocenila.
  Paletka očních stínů mi připomíná provedením Essence, jejich edici cca před sedmi lety…: )))
  Měj krásnou sobotu.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, ten Nuxe sprchový olej vypadá skvěle 🙂 Já teda s Nuxe nemám žádnou zkušenost, ale působí na mě rozhodně pozitivně svým sortimentem a prezentací značky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *