Cute box: červenec 2022

Krásný den,

cute box chodí hned na začátku měsíce, takže mně dorazil, když jsem byla zrovna na dovolené na Slovensku. Naštěstí mi ho taťka v zásilkovně vyzvedl. Klasicky obsahuje pět plnohodnotných produktů a tentokrát je zde i vzoreček.

co box obsahuje:

 • gel po opalování, Minetan
 • krémová kontura, Lord & Berry
 • tuhý šampon, Foamie
 • krémová tvářenka, Phase Zero
 • turban na lasy, Daily Concept
 • vzorky, Gosh

Tak gel po opalování je pro mě trochu zklamáním, mám ho i v posledním LF boxu. Gel obsahuje aloe vera a má zklidňovat pokožku po slunění.

Krémová konturka od značky Lord & Berry je v odstínu Caramel, což je celkem světlá hnědá, tak si říkám, že bych ji mohla ve volnu vyzkoušet. Má obsahovat makadamiový olej. Z druhé strany je houbička, která se má používat na rozmazávání.

Opět značka Foamie, ale naštěstí je tu tentokrát tuhý šampon v kokosové variantě. Tato verze je určená pro hydrataci a měl by vydržet až 25 umytí. Obsahuje kokosový olej a pšeničné proteiny. Je určen pro všechny typy vlasů.

Dekorativní kosmetika je zde zastoupena ještě krémovou tvářenkou od značky Phase Zero. Tu mám v hezkém šťavnatém odstínu Midnight Express. S krémovými tvářenkami nemám moc zkušeností, ale myslím si, že se hodí na léto, protože budou mít v horku větší výdrž.

Posledním kouskem je turban na vlasy od Daily Concept. Jeden turban mám doma už značky Glov a používám ho neustále. Už jsem si na něj tak zvykla, že mi klasické ručníky nevyhovují. Z dalšího turbanu mám tedy radost, to se mi rozhodně hodí.

Jak jsem psala již v úvodu, v boxu byly i vzorečky, konkrétně vlasové péče značky Gosh. Tentokrát je to řada Anti-pollution na poškozené vlasy.

Tentokrát mě nejvíce zaujaly věci na vlasy, to je moje. Trochu mě štve ten gel po opalování, který mám doma už dvakrát. Jak se box líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: červenec 2022

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   to máš pravdu. Já jsem sice v na dovolené spotřebovala docela dost opalováků, ale teď jsem zase zásobená i na další dva roky…

 1. Stáňa

  Mne by naopak gel po opalování potěšil nejvíc. Turban doma mám (je skvělý, ale jeden stačí), tuhý šampon mne neláká, tvářenku a konturku nepoužívám. Já prostě vím, proč si objednávám jen Brand box s jídlem a Glanz box, kde je i úklidová drogerie 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   gelu jsem se hodně bála, ale je v pohodě, nelepí. Tento turban je pěkně blbý, ten, který mám doma, je lepší.

 2. Lucie

  Ahoj, z té krémové konturky a tvářenky bych byla na rozpacích. jak mám mastnější pleť, tak mi tyhle krémové verze nedrží. Ale asi bych vyzkoušela, třeba tyhle budou lepší. Nejvíc by se mi naopak líbil tuhý šampon.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky na krémové produkty moc nejsem, ale mohla bych to konečně otestovat… Tuhé šampony naopak používám celkem ráda.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   s turbanem jsem nespokojená. Vůbec nesaje a má blbý tvar. Ten od Glov, který mám doma už delší dobu z LF boxu je mnohem lepší.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já mám už jeden turban od Glov z lookfantastic boxu a ten je skvělý. Bohužel tento se moc nepovedl, má horší tvar a hlavně blbý materiál, který vůbec nesaje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *