Čištění pleti se značkou Clarins

Krásný den, 

už docela dlouhou dobu vám dlužím recenzi na dva produkty od značky Clarins. Jestli mě sledujete už déle, tak jsem si asi všimli, že si nějak moc high end kosmetiku nekupuji, většinou si vystačím s drogérií. Minulý rok na Dnech Marianne jsem se rozhodla pořídit ale několik kousků od značek, které jsem už delší dobu chtěla vyzkoušet. Vybrala jsem si tedy dva produkty na čištění pleti od Clarins – Gentle Foaming Cleanser a Gentle Refiner Exfoliating Cream.

Gentle Foaming Cleanser – Jemná čistící pěna

Tento produkt obsahuje bambucké máslo a k pleti byl opravdu šetrný. Co se týče pěnivosti, tak klasickou pěnu si nepředstavujte, jedná se spíše o pěnivý krémový gel. Je určen pro suchou a citlivou pleť, s čímž bych klidně mohla souhlasit, protože mě nijak nedráždil a ani nevysušoval. Samozřejmě se nedal použít na oči, pouze na pleť.

Gentle Refiner Exfoliating Cream – Peeling s mikročástičkami

Peelingy mám moc ráda a byla jsem opravdu zvědavá, jestli peeling, který stál několik stovek, bude nějak výrazně lepší než obyčejné peelingy z drogérie za nějakých 80 kaček. Peeling měl krémovou texturu, obsahoval výtažky z mimosy, což ale nebylo nikde poznat. Jako peeling byl hodně jemný, klidně jsem ho mohla používat každý den.

Celkově nemám produktům co vytknout, ale, upřímně řečeno, nic speciálního na nich také není. Pokud si někdo chce kupovat tuto péči v parfumérii a ne v drogérii, tak klidně může. Já jsem přesvědčená o tom, že stejnou službu mi udělají produkty, které koupím bez problémů do stovky. 

Zajímalo by mě, jak jste na tom s high end značkami vy. Vyhledáváte je? Nebo vám jde spíše o cenu, značka pro vás není důležitá? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Čištění pleti se značkou Clarins

 1. Stáňa

  Já bohatě vystačím s produkty z běžné drogérie. Klidně sáhnu i po věcech, které jsou brandované pro nějaký řetězec, ať už drogeriový nebo supermarketový (Balea, Cien – kdybych měla jmenovat namátkou). Někdy se tedy netrefím, ale zase to zklamání není tak bolestné, když jde o produkty za pár kaček 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   upřímně řečeno, Clarins mě zrovna nepřesvědčilo o tom, že bych potřebovala drahou kosmetiku na čištění pleti. A přesně, když mi to náhodou nevyhovuje, tak to tolik nebolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *