Čištění pleti s Beauty Formulas

Krásný den, 

díky spolupráci s eshopem Drogerie ZDE jsem mohla získat hned tři výrobky od britské značky Beauty Formulas. Tuto značku znám moc dobře, její výrobky jsem si kupovala, když jsem extrémně spálila při poslední návštěvě Irska. Tentokrát jsem si vybrala tři produkty na čištění pleti z řady s aktivním uhlím. Jedná se konkrétně o pleťovou masku, čistící gel a peeling.

Peeling s aktivním uhlím

Peelingy já mám velmi ráda, takže i tento jsem musela zkusit. Obsahuje aktivní uhlí, takže se hodí i na čištění pleti. Má praktické balení s odklápěcím víčkem, se kterým se dobře manipuluje. Má velmi zajímavou konzistenci, je taková krémovo-gelová. Obsahuje celkem ostrá zrníčka, která jsou veliká asi jako zrníčka v jahodách. Jak jsem uvedla, jsou celkem ostrá, ale není to nijak nepříjemné. Jsou dobře cítit pod prsty, takže se při masáži mohu zaměřit na problémové partie, např. nos. Po smytí byla pleť pěkně vyčištěná a hladká. Cena je 49 Kč.

 

Čistící gel s aktivním uhlím

Gel je ze stejné řady jako peeling a má i stejné balení – praktickou tubu s odklápěcím víčkem. Co vidím jako veliký klad, je to, že obě tuby jsou designově stejně, jen mají na sobě odlišný barevný proužek (peeling je modrý, gel zelený). Konzistence je opět zajímavá, je to takový černý gel, který mi hodně připomíná želé. Na pleť ho stačí opravdu málo, dobře se napění a pleť velmi dobře vyčistí. Já ji mám momentálně spíše sušší, takže se musím dost mazat. Mile mě tedy překvapilo to, že jsem po smytí nepotřebovala ihned nanést krém. Pleť byla vypnutá a čistá, ale netáhlo mě to jako u jiných produktů. Cena je 49 Kč.

Čistící maska s bublajícím efektem

Tato maska vám přinese mnoho zábavy, věřte mi:-) Je detoxikační a obsahuje antioxidanty, které likvidují volné radikály. Jedná se o plátýnkovou masku, která je napuštěná speciálním sérem, které po přiložení na obličej začne bublat. Trochu to šimrá, ale nemusíte se toho bát. Čím delší dobu to máte na obličeji, tím více to pění:-) Pro pobavení vám sem dám i nějako fotky během akce:-) Jinak já jsem si masu nanášela v pátek, kdy jsem se parádně spálila ve Vráži (35 minut v bazénu a domů jsem musela jet bez podprsenky, protože z ramínek bych asi umřela:-D). Na mojí v té chvíli velmi citlivé a podrážděné pleti byla velmi příjemná, zklidňující a opravdu hodně ošetřující. Maska se po 20 minutách smývá klasicky teplou vodou. Po umytí byla pleť velmi pěkná, hladká, čistá a taková svěží. Cena je 49 Kč.

hned po aplikaci masky – ty bílé fleky na dekoltu je mazání proti spáleninám:-)

během působení

těsně před umytím:-)

Celkově jsem velmi spokojená s testováním této detoxikační řady. Všechny produkty mě vyhovují a maska mě vysloveně bavila. Peeling velmi pěkně obrušuje, gel mě zbytečně nevysušuje a maska dělá nejen pěknou pleť, ale i velikou zábavu. Určitě vám mohu všechny produkty doporučit a od této značky mám moc ráda i jejich osvěžující sprej na pleť. 

Znáte značku Beauty Formulas? Objednávali jste už na eshopu drogerie ZDE nějakou kosmetiku? Co nyní používáte na čištění pleti? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Čištění pleti s Beauty Formulas

 1. Helena

  Haničko, děkuji za názornou ukázku :o)
  Kosmetiku neznám, i když obal jsem už určitě zaregistrovala.
  Přeji hezkou neděli a žádné spáleniny – ty ale dnes asi nehrozí…
  Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to jsem nemohla vynechat:-) Pod maskou je poctivě spálený obličej, žádná sláva. Já jsem schopná spálit se očividně všude…Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, od téhle značky jsem měla zubní pastu a ústní vodu s aktivním uhlím, jinak jsem nezkoušela nic, ale byla jsem na tyhle produkty zvědavá, když jsem je u tebe v nějakém z předchozích článků viděla, určitě taky budu chtít vyzkoušet:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem od nich měla úžasný chladivý sprej na pleť a ten na ty spáleniny byl opravdu blahodárný. Jinak na eshopu je nyní poštovné zdarma, tak doporučuji objednat:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *