Brandnooz box: červenec 2020

Krásný den,

zase mi domů dorazila tradiční zelená krabice, která je pořád zelená, i když mi předtím přišel email, že krabice budou už obyčejné a ne barvené. Krabice byla celkem těžká, takže bylo jasné, že je tam nějaký nápoj.

co box obsahoval:

 • Mazagrande Ginger Orange
 • Jim Snack Bar hovězí snack se švestkou
 • Cool višeň a limetka
 • Penam bezlepkové Vitacelia borůvkové koláče
 • Big Shock! Original energetická tyčinka
 • Ondrášovka exotic – liči
 • Arax Bio Březovka limetka & zázvor
 • Hamé Veggie zeleninové pomazánky
 • Bonduelle Mini Quinoa

Začnu tím, co pro mě opravdu není a ani nikdo jiný doma to nemá rád. Jedná se o dva drinky – Cool višeň a limetkaMazagrande. Já nemám ráda alkohol a vadí mi celkově pivo, jeho vůně atd. Takže i když limetka a višeň zní dobře, tak cool plechovky nejsou pro mě. Kávu nesnáším, takže Mazagrande u mě také neuspěje. Zkoušela jsem ho už minule udat mamce, ale nechutnalo jí to.

Další dva nápoje ale ráda zkusím. Ochucené minerálky si kupuji běžně, takže tuto Ondrášovku ráda zkusím. Ta Březovka mě taky zaujala, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Doporučují ji pít pěkně vychlazenou.

Zeleninové pomazánky mě úplně nezaujaly, ale určitě je doma vyzkoušíme s nějakým chlebíkem. Quinou jsem asi ještě nikdy nejedla, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Zkusím s tím vymyslet něco dobrého.

V boxu byly i dvě tyčinky, které vůbec neznám a nevím, co si mám pod nimi představit. Jednou z nich je energetická tyčinka od značky energy drinků. To, co mě ale zaujalo, je tyčinka, kde se kombinuje sušené hovězí maso a švestky. Nedovedu si představit, jak to bude chutnat.

Nakonec tu jsou koláčky od Penamu. Dva koláčky v jednom balení, mají borůvkovou náplň. Vypadají celkem dobře, ale mám s nimi jeden zásadní problém. Jejich datum spotřeby je 7.7. 2020 a já jsem ho dostala právě 7.7. odpoledne. To je děs, tento problém je typický pro produkty v tomto boxu…

Z boxu mám takové rozporuplné pocity. Je hezky plný, měla jsem v něm zase sešit křížovek a dvoje Mentos žvýkačky. Chyběly mi tam produkty z věrnostního programu. je tady dost novinek, které ráda zkusím, ale jsou tu zase ty drinky, které nepiju. Hodně mi vadí, že jsou zde produkty, kterým končí nebo skončila minimální trvanlivost.

Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brandnooz box: červenec 2020

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko
   pro mě docela zklamání, není tu nic, kde bych si hned řekla, že to musím ochutnat. Měj se krásně!

 1. minau

  To s tou trvanlivostí je špatné, já box odebírala, ale už jsem přestala.
  Mazagrande drinky mi přijdou naprosto hnusné a to kafe miluji 🙂
  Ostatní produkty bych ráda ochutnala, vypadají dobře,

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já docela přemýšlím nad tím, že to zruším. Přijde mi, že většinou mě tam skoro nic nezaujme.

 2. Lucie

  Ahoj, z obsahu bych nebyla nadšená, víc jak půlku bych rozdala. To s těmi koláčky je trochu přešlap, měli by si to víc hlídat.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přiznám se, že docela uvažuji o tom, že bych zrušila předplatné. Mamka mě k tomu pořád vyzývá, že to nevyužijeme. Tak uvidíme, nechám tomu asi prostor do konce roku a pak se rozhodnu.

 3. Stáňa

  Já byla s boxem celkem spokojená (MMCh – mně přišel v nebarvené krabici). Nenadchlo mne Mazagrante u toho budu těžce hledat, komu ho dát. Pivní mixy sice nepiju, ale syn si ho rád odnese. A ta tyčinka se švestkami mne naopak potěšila – sama bych si to nekoupila, takhle mám aspoň příležitost ji vyzkoušet. Box měl podle mne špatně načasované odeslání – před třemi dny volna, takže prostě byl na cestě dlouho a ty koláčky extra dlouhou trvanlivost určitě nemají. Ale koláčky byly nakonec OK a docela dobré. Neměla jsem tam žvýkačky – předpokládám, že to asi byl produkt navíc za to, že minule dorazil chleba po datu spotřeby (já tam měla mátový sirup)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   všimla jsem si, že jsi měla obyčejnou krabici, tu jsem měla já u glanc boxu. Taky nevím, komu bych Mazagrande udala, to jsme na tom stejně. Já jsem tu tyčinku ochutnala, ale nijak zásadně mě nezaujala. Ani jsem ji nestihla dojíst, ukradl mi ji kocour, kterému tedy chutnala moc:-D S těmi daty spotřeby mají v poslední době nějaké velké problémy, není to poprvé. Já jsem pošťáka chytla, takže box mi přišel 7. a to byl poslední den trvanlivosti, takže to bylo akorát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *