Červen 2022

Krásný den,

maturitní maraton v květnu je za mnou a červen jsem zahájila moc příjemným způsobem – kadeřnicí. Zase vypadám jako člověk. Mám skvělou kadeřnici, už bych k nikomu jinému nešla:-)

V květnu jsem byla nalíčená nonstop, takže jsem si v červnu užívala odlíčený obličej.

Hned druhý den po návštěvě kadeřnictví mě čekalo slavnostní předávání maturitního vysvědčení na Zámečku. Měla jsem projev a vše bylo hodně oficiální. Od dětí jsem dostala ještě krásné květiny.

Kolegyně mi přinesla do práce úžasnou sladký dezert z jedné populární pekárny v Příbrami. Bylo to výborné, ještě jednou děkuji:-)

Naši druháci byli na sportovním kurzu a překvapivě mi poslali pohled. To mi udělalo obrovskou radost.

Je zase pěkně, užívám si sluneční počasí, než budou ta úplně šílená vedra. Pár fotek z okolí Zámečku a pošty. Moc se mi líbí její budova, pro secesi mám slabost.

S mamkou jsme se zastavily v nově otevřené cukrárně Hájek & Hájková. Dala jsem si chlebíček a zákusek. K tomu jsem si objednala citronádu. Chutnalo mi tam moc, ale tedy ty ceny jsou docela vysoké.

Anežka je naprosto kouzelná dcerka mojí kamarádky Oldřišky. Jako dárek na den dětí si přála jít na pizzu s tetou Hankou, tak jsme společně vyrazily na dámskou jízdu do naší oblíbené pizzerie Atollo. Já měla řízečky a snědla jsem půlku. Do Anežky spadla půlka pizzy, to vůbec nechápu, kam to dala:-D

Večer přišly bouřky a velký lijavec, takže tu mám jeden pohled na noční Příbram.

Trocha kočičí lásky

Zmrzlina u mě docela jede. Loni jsem ji moc nejedla, ale letos jsem tam byla už několikrát.

Lakovací okénko – růžová Gabriella Salvete, nude hnědá z Avonu, mauve od Essence, béžově zlatá Yves Rocher

Přišel Avon a já jsem několik hodin třídila kosmetiku za 14 000 Kč:-D

Jak je vlhko ve vzduchu, tak se mi hodně kroutí vlasy.

Dárečky od kolegyň z práce:-)

Táta byl na konferenci v Bělehradě, tak jsme s mamkou vyrazily v sobotu ráno na brunch do našeho oblíbeného podniku Café Smoo. Měla jsem šunkovou pomazánku a byla výborná.

Zase jsem povlékla čerstvé povlečení. Toto jsem si kupovala v Tescu.

Narozeninový den s Terkou:-) Byly jsme v Atollu na obědě. Dala jsem si naprosto luxusní těstoviny carbonara. Prošly jsme se po náměstí J. A . Alise a opět zamířily do cukrárny Hájek & Hájková. Měla jsem skvělý ovocný cheesecake.

Další dárečky a květiny:-)

V druhé polovině června jsem byla pozvaná na obchodní setkání Avonu, které je určené pro VIP. To já sice nejsem, ale prý mám nyní dobré objednávky. Akce byla na náměstí 17. listopadu v podniku Originál, kde to tedy nemám moc ráda. Setkání ale bylo moc fajn a těším se na další.

S Oli jsme vyrazily oslavit naše narozeniny. Tentokrát byla změna, jedly jsme s mé oblíbené restauraci Modrá kočka. Měla jsem skvělou kapsu, kterou si tam dávám pokaždé. Oli navrhla i dezert a čokoládové sufflé bylo delikátní.

Spálila jsem batátové hranolky, ale moc se mi povedlo maso naložené do jogurtu.

Poslední pátek tohoto školního roku:-)

Začal poslední týden tohoto školního roku a už se moc těším na dovolenou.

V úterý před poradou jsme vyrazily s kolegyněmi do blízké pizzerie. Večer zase přišly šílené bouřky.

Poslední středu v měsíci kolegyně jen tak přinesla do školy nepečený dort a byl luxusní. Odpoledne bylo přátelské posezení. Když jsem šla domů, tak už zase byla bouřka…

Červen byl docela hektický a fakt melu z posledního. V červenci mě čeká dovolená a hodně se na ni těším:-) A jak jste si užili tento měsíc vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Červen 2022

 1. Helena

  Hani, žijeme v hektickém světě, na nudu si asi může stěžovat málokdo. Je jasné, že učitelé mají červen k prasknutí! Krom práce si měla taky moc hezké chvíle!
  Přeji parádní prázdniny a super dovolenou! Pa, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   přijde mi, že byl docela plný, přesto jsem nestihla všechno, co jsem si plánovala (grilování na chatě, jeden maturitní ples, nákupy v Praze apod.).

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, kytičky jsi dostala moc hezké. Kytky ráda dostává každá žena, já je teda ráda i kupuju obzvláště v mém oblíbeném květinářství, kde vždycky vybírám kytičky a postupně z nich vzniká to pro co jsem přišla. Mám to jako takový rituál. Chlebíčky s citronádou, no mňam to mě teď bude honit mlsná! Z lakovacího okénka Essece MAuve Forward, ten teda vypadá peckovně. Já si právě z toho důvodu plánuju dovolenou vždy hned z kraje července, i tak to vždycky počítám, jak Vánoce když jsem byla malá 😀 Užij si dovolenou a já se budu těšit na tvé červencové zážitky

 3. Stáňa

  Haní, hezký červen se spoustou fotek. A  na těch, kde jsi ty, ti to fakt sekne.
  Já jsem ostuda a spoustu věcí jsem zapomněla vyfotit, ale i díky dovolené jsem toho nakonec měla do své „kostky“ dost (vymyslela jsem si koncept, kdy potřebuju 25 fotek za měsíc :D).
  Užij si prázdniny, myslím, že na konci školního roku melou z posledního všichni kantoři a fakt si ty dva měsíce zaslouží :).

 4. Iwka

  Hanko, dostala jste mne s tou fotkou od druháků. To se běžně nestává posílat „nějaké“ kantorce fotočku ze sportovního soustředění. To vás děcka musejí mít moc rády, a to už v dnešní době je co říct. Asi jste „paní učitelka“. Také jednu znám ze základky a přijde mi úžasná. Milují ji nejen děti, ale i jejich rodiče. Děti většinou učitelky pojmenovávají slovy kráva jedna. To by na vás určitě nepasovalo. Koupila jste krásné povlečení z Tesca. Fakt se mi moc líbí. Přeji krásné prázdniny. Zdraví Iwka

 5. Lucie

  Ahoj, tvoje kadeřnice je vážně šikovná, ty vlasy máš pokaždé hezčí a hezčí, moc se mi líbí i pokroucené od tepla. Užívej si prázdniny, u nás v práci začalo hromadné dovolenkování, takže teď nás té práce čeká dvojnásob, i za chybějící kolegyně, takže bez ohledu na to, jak byl šílený červen, tak červenec to snad ještě předčí:-D

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   díky moc! Já jsem taky přesvědčená, že je moje kadeřnice moc šikovná. Už k ní chodím asi deset let a neměnila bych. Tak to budeš mít červenec hodně náročný. Já jdu do práce až na konci měsíce na ten poslední týden, abych doplnila nějakou administrativu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *