Candle haul: září – prosinec 2018

Krásný den, 

máme tady ještě jeden restík z roku 2018, a to jsou svíčkové přírůstky u mě doma. Mám tu takovou směsku, něco z Vánoc, něco z Ikea, ale třeba jsem taky nakupovala v jednom vietnamském obchodě u nás v Příbrami.

z notino.cz

Na podzim jsem dělala v rámci black friday docela velkou objednávku na notino.cz, při níž jsem si hodila do košíku i pár vosků Yankee Candle. Vybrala jsem si osvědčené vůně – 3x Sun Drenched Apricot Rose a jednou Garden by the Sea. Růže jsme už jednou měla a byly opravdu krásné, proto jsem si je vybrala hned tolikrát:-)

z eshopu svicky.cz

Před Vánoci jsem sháněla tzv. andělské zvonění, které bylo dostupné právě na eshopu svicky.cz. Mrkla jsem se i na jejich nabídku vosků a svíček. Z vánočních vůní Yankee Candle mě zaujala Icy Blue Spruce a Red Apple Wreath. K tomu jsem přidala i dva vosky od Woodwick Radish & Rubbard a Sea Salt & Cotton. 

z drogérie

Buď v Tetě nebo v Rossmannu měli akci na svíčky Glade, a tak jsem si vybrala tři vůně. Za studena byly fakt krásné, ale po zapálení nic… To mě fakt mrzí. Každopádně nejhezčí byla určitě fialová verze s různým ovocem.

u Vietnamců

V obyčejném krámku jsem koupila hned několik svíček. Mám tu tři od značky Scented Candle, které jsou v takovém masivním skle. Zvolila jsem vůni lesního ovoce, jablka se skořicí a protitabákovou. Ve stejném obchodě měli od té samé značky ještě takové slabší skleničky, které na sobě mají ozdobnou folii. Od nich mám vůni Magnolie a Berries Ice Cream.

z Pepca

V Pepcu mi padla do oka malá červená sklenička s vůní lesního ovoce. Za studena to byla krásná a výrazná vůně, po zapálení to bylo ale hodně slabé.

čajovky

Sháněla jsem nějaké velké balení čajovek, ale je to bída. Nakonec jsem nakupovala v Ikea a v Pepcu. Tak uvidíme, jaké budou.

Z Ikea

V Ikea měli nádherní svíčky s povedeným designem. Vzala bych si ji hned několik, ale nakonec jsem odnesla jen tři. Dvě jsou z květinové edice, mají velmi pěknou vůni (za studena, ještě jsem je nepálila) a krásnou skleněnou dózu s víčkem. K tomu jsou i ve stylové krabičce, fakt krása. Třetí svící je další novinka s vůní mořského vánku. Opět má nádherný design.

k Vánocům

Už jste si mohli přečíst v článku o vánočních dárcích, že jsem dostala dvě svíčky Yankee Candle. Terka mi nadělila středně velkou vůní Cassis. Moje kolegyně Alča mě překvapila malou Midnight Jasmine.

 

Jsem opravdu nadšená z vánočních dárků a z krásných svíček od Ikea. Ty další hezky vypadají, dobře voní za studena, ale jinak jsou na nic. Více o nich napíšu v samostatném článku Vypáleno. Pořídili jste si také nějaké pěkné svíčky? A viděli jste ty pěkné kousky z Ikea? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Candle haul: září – prosinec 2018

 1. Lucie

  Do Ikee se chystám příští týden, většinou vždy odtud s nějakými svíčkami odcházím, podívám se i po těchto, díky za tip:) Se svíčkami Glade musím souhlasit, kupovala jsem je právě kvůli tomu, jak hezky v obchodě voněly a po zapálení teda slabota.
  Já jsem teď moc svíček ani vosků nekupovala, spíš se snažím spotřebovat nasyslené zásoby, ale určitě si chci objednat vosky z jarní edice YC, té neodolám:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, já bych chtěla odolat, ale uvidíme, známe se, že?:-) Ty Ikea svíčky mají fakt krásný design, ozdobí každý pokoj. Z Glade mi nejvíce provonila byt nejvíce ta hnědá, taková nugátová…

 2. Stáňa

  Měla jsem čajovky z Pepca a dost zklamání – měly malou výdrž a malou výhřevnost (v práci je používám do aromalampy a sotva zvládly odpařit jednu mističku vody, u jiných svíček jsem musela vodu dolévat). Kolegyně kupuje svíčky v Ikea a je s nimi maximálně spokojená, tak uvidíš, jak se to bude zdát tobě.
  Jinak vonné svíčky moc nekupuji, pálím svíčky spíš kvůli atmosféře, než kvůli vůni. Měla jsem hezkou kulovou z Pepca, vydržela docela dlouho, tak jsem si tam pořidila ještě dvě stejné… (myslím ji mám vyfocenou ve svícnovém článku na blogu).

  1. ciculka Post author

   Ahoj, článek jsem nedávno četla a docela se bojím těch čajovek, tak uvidíme. Zatím pálím hlavně ty svíčky. Já mám ráda tu atmosféru i vůni, jako vždy chci vše:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *