Candle haul: listopad 2023

Krásný den,

lehce nečekaně se mi v listopadu doma sešlo poměrně dost nových svíček, takže tu je zase článek. Původně jsem si myslela, že budu pořizovat jen svíčky na adventní svícen, ale vybrala jsem si tam ještě další kousky.

z Pepca

Svíce na adventní svícen jsem sehnala překvapivě v Pepcu. Chtěla jsem obyčejné červené svíčky, mám takový bílý dřevěný svícen (snad z Kiku) a každý rok si ho zdobím sama. V Pepcu měli tyto pěkné svíčky, které jsou jednoduché a hladké. Pak jsem si tam vybrala svíčky se třemi knoty. Mám s nimi dobrou zkušenost a jedna mi tu už hoří a dokáže prorazit i moji covidovou rýmu. Vybrala jsem si jednu vánoční, pak variantu Silk Peony, Blooming Evening a Meadow Escape.

od mamky

Mamka mi dala jednu svíčku, kterou tam měla. Ona není takový palič jako já. Dostala jsem svíčku od značky Woodwick ve variantě Seaside Mimosa. Je to svíčka s praskajícím knotem, to mám ráda hlavně v zimě, takže se mi to rozhodně hodí. Voní příjemně, jakoby nasládle.

Angel Wings

Už jsem doma dodělala všechny svíčky Angel Wings od Scented Candle. Když jsme se vraceli z Německa, stavovali jsme se na hranicích v duty free shopu. Tam jsem koupila pár drobností, ale hlavně jsem tam sehnala mé oblíbené svíčky Angel Wings. Byly docela drahé, cca 90 Kč, ale u nás v Příbrami jsem je teď vůbec nikde nenašla.

I prosinec bude dost obsáhlý, co se týček svíček. Objednávala jsem na Albi nějaké dárky, takže jsem do košík hodila i několik svíček pro sebe. Na cestě mám i nějaké Yankee Candle, takže toho bude určitě víc. Pořídili jste si na adventní čas nějaké nové svíčky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: už jste se zapojili do soutěže?

10 thoughts on “Candle haul: listopad 2023

 1. Lucie

  Ahoj, já už asi dva týdny pálím vánočněji laděné vůně. Teď mi tu hoří obyč svíčka od Air Wicku za pár korun s vůní vanilkového cukroví a paráda. Jinak znám Angel Wings, příjemná vůně:-)

 2. Lucia

  Sviečky som kupovala pred pár týždňami – rôzne Yankee Candle vrátane jednej vianočnej a potom sviečky na adventný veniec.

 3. Helena

  Hani, pořídila a bez vlastního přičinění :o) Několik hodně velkých jasem dostala, kupovala jsem nějaké dárky a pro sebe vlastně jen ty na adventní svícen.
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem si teď docela slušně doplnila zásoby, i když jsem zase přes týden doma, takže jsem toho hodně vypálila.

 4. Stáňa

  Já si v listopadu kupovala do adventního svícnu svíčky v Rossmannovi a přidala jsem si i tři vonné, mj. i jednu YC, protože na ni byla slušná sleva (a protože se vůně líbí manželovi, tak jsem minulý týden koupila ještě jednu :D). A vlastně jsem ještě v DMku brala stovku čajovek, protože v práci mám aromalampičku na olejíčky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   tak to toho máš nakonec taky docela dost. Já zrovna pálím tu červenou se třemi knoty z Pepca a krásně hoří a moc pěkně voní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *