Candle haul: leden – únor 2023

Krásný den,

článek o nových svíčkách tu už poměrně dlouho nebyl a ani jsem ho nějakou dobu neplánovala, ale zase se mi doma něco objevilo, tak jsem se rozhodla, že takové krátké povídání sepíšu. Je toho maličko, takže dneska to bude rychlovka.

z plesu

V únoru jsem byla na jednom maturitním plesu a tam jsem v tombole vyhrála balíček, kde byla i dekorativní svíčka. Je poměrně veliká, má zajímavý tvar, červenou barvu a je lemovaná pásem perličkových korálků. Nejsem si úplně jistá, jestli si ji nechám. Sice se mi líbí, ale není ve skle a doma na ni nemám žádný svícen, takže z bezpečnostních důvodů (kvůli kočkám) nad tím váhám.

Avon

V Avonu jsem splnila nějaký motivační program a mohla jsem si objednat difuzér s vůní růží. Mám jejich difuzéry moc ráda, nejsou předražené, nádherně voní a mají moc hezký minimalistický design. Já jsem si jich sama několik objednávala, ale nepřišly mi, byly vyprodané.

Woodwick

Poslední svíčkou z dnešního článku je tato kráska od značky Woodwick. Dostala jsem ji od mamky. Je to jednoduchá sklenička s dřevěným víčkem. Líbí se mi i designově jako doplněk do bytu. Mám ji ve vůni Vanilla Bean. Svíčka má dřevěný knot, který pěkně praská, což se mi líbí a třeba mého taťku to děsně rozčiluje.

Dnešní článek je tedy takový kratší, ale já mám doma momentálně ještě zásoby z Vánoc a z posledních nákupů, takže minimálně na březen mám věcí na pálení dost. Chodíte také na plesy? Máte je rádi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Candle haul: leden – únor 2023

 1. Helena

  Hani, můj muž byl z praskacího knotu taky nebyl nadšený, koupila jsem přesně tuhle svíčku Terce.
  A tvá otázka – plesat fakt nechodíme :o)
  Přeji příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já tedy chodím na plesy našich žáků, ale jen těch tříd, které učím i ve čtvrtém ročníku, tedy alespoň většinou:-)

 2. Stáňa

  Hani, můj manžel je na tom s praskajícími knoty svíček podobně jako tvůj taťka, takže u nás jsou tyto svíčky „tabu“. Aspoň ušetřím 😀 – ony nepatří k nejlevnějším a já bych určitě občas neodolala.
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, přítelovi se ukecaný svíčky líbí, ale mě to hrozně ruší 😀 tak možná proto trochu nadržuju Yankee Candle ač se překvapivě jedná o jednu společnost. Na plesy chodíme tak 1-2 za sezónu nám však bohatě stačí.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   když jdu na jeden ples za rok, tak mi to taky stačí. Před covidem jsem jednou musela během dvou měsíců absolvovat asi tři a to mě pak děsně bolely nožičky:-D

 4. Lucie

  Ahoj, já mám hroznou slabost pro ty práskající svíčky, pro mě je to perfektní relax:-) Ta první svíčka je moc hezká, ale nemám ráda svíčky, co nejsou ve skle a nemám k nim svícen.

 5. Lucia

  Môjmu manželovi sa práve Woodwick sviečky páčia. Ja ich mám rada, ale vôňou mi lepšie vyhovujú Yankee Candle.
  K otázke – na plese som nikdy nebola, dokonca ani na svojom maturitnom.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   a jak se ti to povedlo? Já jsem tedy na svém plese byla, pak jsem spoustu let na žádné nechodila. Změnilo se to, až když jsem začala učit a ples měla první třída, kterou jsem vedla k maturitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *