Candle haul: leden 2021

Krásný den,

jak jsem v lednu utrácela za kosmetiku a oblečení, tak jsem moc ráda, že jsem se udržela u svíček. Pro jistotu jsem se nedívala na žádné výprodeje, abych někde nepodlehla. Mám tu sice novinkový článek, ale je toho opravdu malinko.

z elnina

Na tomto eshopu jsem v lednu objednávala několikrát, takže většina voňavých kousků je odsud. Začnu posledním přírůstkem – středně velikou svíčkou Yankee Candle v mé milované parfemaci Sun Drenched Apricot Rose. Je to opravdu krásná květinová vůně, kterou si kupuji opakovaně.

V předchozí objednávce jsem si vybrala vonný vosk od Woodwicku ve vůni Sea Salt Magnolia. Jsem moc zvědavá na to, jaká bude vůně po zapálení. Od této značky bych moc ráda měla nějakou velkou svíčku s tím praskajícím knotem. Druhým kouskem je votivní svíčka Yankee Candle ve vůni Angels Wings. Měla jsem doma velkou svíci, ale vzala mi ji mamka, aby měla nějaký dárek pro jednu známou.

výhra na blogu

U Monči jsem vyhrála krásný balíček kosmetiky, kde bylo i balení vonných čajových svíček. Jsou od značky Scented Candles a jsou v parfemaci Grandma´s Kitchen, což je taková teplá sladší vůně, která se hodí do chladných dnů.

A to je vše… Vím, že toho není moc, ale chtěla bych trochu zlikvidovat domácí zásoby:-) Mám velikou radost z svíčky od YC. Sehnali jste vy něco v nějakých výprodejích? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Candle haul: leden 2021

 1. Sabina

  Ahoj, já sice svíčky nekupuju, koupila jsem na začátku zimy dvě airbwick a tu druhou mám v podstatě doteď na stole. Nicméně úplně brutálně hezky voní Woodwick Vanilla & Sea salt nebo pak od Heart & Home Santalové dřevo a vanilka, pokud někde narazíš na ně tak ty jsou vážně famózní.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   měla jsem od Heart & Home vanilkový vosk a moc mile mě překvapil. Woddwick moc prozkoušený nemám, ale dost mě láká. Líbila by se mi asi nějaká ta lodičková svíčka.

 2. Lucie

  Ahoj, Sun-Drenched Apricot Rose naprosto miluji, taky si ji kupuji opakovaně. Co se týče mých nákupů, neodolala jsem jen nové YC kolekci The Last Paradise a vzala jsem si od každé vůně jednu votivku, v rámci přivolávání jara:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, já jsem se na nové kolekce raději ani nedívala, ještě bych si něco objednala:-) Na to nesmím ani myslet…

 3. Stáňa

  Já nějaké svíčky nakoupila před Vánoci a nějaké jsem tu měla ještě z loňska, tak žiju ze zásob. Akorát když jsem si kupovala nové hrnce na e-shopu Tescomy, tak jsem přihodila balení vosků do aromalampy do práce (docela mne překvapilo, že Tescoma má vosky v nabídce). Ale kdy si je užiju, to je ve hvězdách – zatím pořád práce z domu (a doma aromalampu nemám)
  Od WoodWick mám svíčku s praskajícím knotem s vůní levandule – voní moc pěkně. Akorát ji musím pálit jen, když jde manžel spát – jeho to praskání knotu rozčiluje… Ale aspoň mi déle vydrží… 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky jsem vůbec nevěděla, že by Tescoma nabízela i vosky. S praskajícím knotem doma nikdo problém nemá, jen táta je z něj nervózní (ale on celkově nemá rád svíčky).

 4. Marta

  Hani, já ještě mám zásobu svíček, které jsem dostala jako dárky, takže jsem si letos žádnou novou nekoupila. Ale pálím pořád, tak se zásoba zmenšuje. Měj pohodový víkend.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   já jsem většinu svíček v lednu vypálila, jsem pořád doma, takže vlastně zapaluji svíčku hned po ránu:-) Měj se krásně!

 5. Zuzka

  Ahoj, Hanka. Som rada, že zdieľaš candle haul, aj keď je toho tak menej. Sun-drenched apricot rose mam doma 2x vo veľkom HW, zachviľu príde jej čas, takže sa nebojím, že by sa mi čoskoro minula. Angel’s wings som pred Vianocami dopalila, mne veľmi vyhovuje, je krásna. Určite si ju ešte zaobstarám. Mňa woodwickove knoty nelákaju, keďže nám horí a pukoce drevo v krbe. Novoročným sviečkovým vypredajom som nakoniec nepodlahla, čo znamená, že Valentín je novou príležitosťou 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj Zuzi, snad ti udělám radost, byla jsem v Pepcu a mají několik nových kolekcí svíček a samozřejmě jsem si nějaké odnesla domů:-) Já bohužel v bytě krb nemám, tak aspoň ta svíčka by se hodila…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *