Candle haul: leden 2020

Krásný den, 

celkem nepřekvapivě přicházím se svíčkovým článkem hned na začátku roku. Je to nepřekvapivé, protože byly všude různé výprodeje. Taky mi tu zbyly ještě nějaké vánoční dárky, které dorazily později.

objednávka z eshopu jasminka.cz

Na tomto eshopu jsem udělala opravdu velkou objednávku. Měli akci na svíčky Yankee Candle, kde jsem si vybrala samé oblíbené vůně – Lemon Lavender, Vanilla Lime a Sun Drenched Apricot Rose. Střední svíce jsem tam našla ve slevě i od značky Cheerful Candle, kde mě zaujaly hned tři varianty – sladkokyselá Cranberry Orange, sladce jogurtová Gardenia Peach a květinová Country Wildflowers.

Moc mě minule bavila malá svíčka s praskacím knotem od Woodwicku, a tak jsem si tentokrát vzala hned čtyři – Apple Basket, Radish & Rhubarb, Seaside Mimosa a Fig Leaf & Tuberose.

Poslední částí objednávky jsou dvě votivky. Od Yankee Candle tu mám moji milovanou Island Waterfall a značka Village Candle je zastoupena vůní Berry Blossom. Sladce květinově voní minisvíčka Blooming Plumeria od Country Candle. Jako dárek k objednávce jsem dostala vosk Pumpkin Cider Donut od Goose Creek.

vánoční dárky

V lednu se ke mně ještě dostalo pár svíčkových dárků. Je tu jeden no name vosk, který dostala mamka, ale vzala jsem si ho já. Od kolegyně tu mám krásný malý skleněný svícen na jednu svíčku, který se mi moc líbí. A od mého doučování jsem obdržela svíčku ve sklenici Chocolate & orange od značky Bartek Candles.

Ikea

Posledním přírůstkem je novinková svíčka Väldoft z Ikea. Je to světle zelená sklenička se svíčkou, která voní velmi svěže a přírodně. Ze všech variant se mi líbila nejvíce, tak jsem si jednu koupila.

Myslím si, že ještě jeden svíčkový článek bude v únoru a pak mě čeká zase svíčková stopka a budu pálit to, co mám doma:-) Jsem ráda, že se mi povedlo sehnat oblíbené vůně za super ceny. Koupili jste si také nějakou svíčku v lednovém výprodeji? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Candle haul: leden 2020

 1. Lucie

  Ahoj, Sun Drenched Apricot Rose je má oblíbená vůně, mám ji ve svíčce už podruhé. A jinak neznám žádnou, ale na svíčky Cheerful Candle jsem se při posledním nákupu na jasmince koukala a opravdu bych si vybrala:) Akorát už jsem toho měla v košíku dost, doma navzdory každodennímu pálení toho mám taky dost, tak jsem odolala a nechala to na příště, ale těším se na Tvé dojmy ve Vypálenu:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky miluji tuto vůni růží. A co sis pořídila? Já mám taky nyní zásoby, ale ono to zase rychle zmizí, je mi to jasné:-) Vypáleno určitě bude, už brzy se můžeš těšit:-)

 2. Stáňa

  Já teď mám doma spoustu čajovek s vůní, tak budu pálit ty. A momentálně pálím vanilkovou svíčku z Jysku (která má překvapivě hnědou barvu, takže jsem původně myslela, že je čokoládová). Y.C. nekupuju – přijdou mi hodně drahé. Ale já primárně pálím spíš kvůli atmosféře (a mám ráda „živý“ oheň) než kvůli vůni. Ale tvoje nákupy vypadají zajímavě.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   máš pravdu, jsou dost drahé a kdyby nebyly ve slevě, tak si je určitě nepořídím. Jinak já mám ráda jak tu atmosféru, tak i vůně:-)

 3. Zuzka

  Woow, úžasná objednávka. Ešte že vymysleli výpredaje :). Ja som tiež neodolala a objednávala u nás vianočné vône do zásoby, ktoré boli vo výpredaji… Ale skôr tie sladké, „pečíci“, ako christmas cookie, after sleding a sweet frosting, ktoré sa dajú páliť aj keď nie sú Vianoce. Vône ako vanilla Lime a apricot rose sú aj moje obľúbené, keďže sa už neviem dočkať jari, čoskoro ich zo skrine vyhrabem 😉
  Sviečky od woodwick ma svojim praskajúcim knotom neohúrili, hlavne preto, že tieto malé mi vyhoreli tak do polovice a potom už knot nešlo zapáliť 🙁
  Na cheerfulcandle som u nás ešte nenarazila na e-shopoch, určite by som ich ale rada vyskúšala, vyzerajú veľmi dobre.
  Pálite sviečky podľa nálady, alebo podľa ročného obdobia, alebo podľa čoho sa rozhodnete, čo si ktorý deň zapáliť?
  Inak by som mala typ na článok na váš blog… Ak by ste mohli, zaujímala by ma aktuálna zbierka všetkých vašich sviečok, pripadne votiviek a voskov 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to máš pravdu, ještě že jdou ty výprodeje:-) Mám nejraději sladké a svěží ovocné a květinové vůně, ty jídelní mě tolik neberou. Mně ty praskací vyhořely až dolů, tak to mám tedy štěstí. Svíčky pálím skoro pořád, protože se mi líbí ta atmosféra, kterou to doma dělá. Ale samozřejmě někdy nemám ani náladu, a tak si nic nezapálím… Za tip na článek děkuji, je to dobrý nápad. Zkusím to dát nějak dohromady a sepsat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám taky ráda levanduli, je to vůně, kterou mám ráda celoročně. Zrovna nyní pálím tu svíčku Lemon lavender, která je opravdu krásná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *