Candle haul: březen – červen 2019

Krásný den,

po delší době tu mám zase svíčkové přírůstky. Rozhodla jsem se zařadit do článku i další voňavé produkty, které se mi doma objevily, jako jsou difuzéry nebo vonné olejíčky.

Ikea

V Ikee jsem si koupila jen dvě normální svíčky. Vybrala jsem si nejoblíbenější vůně – jablko a jahody.

vonné olejíčky

U nás v květinářství jsem si pořídila několik vonných olejíčků od značky Aromis. Vybrala jsem si parfemace frésie, fialky, jarní vánek a litsea cubeba.

svíčky Provence z Rossmannu

Už jsem je vypálila a nějak jsem je nestihla nafotit, když byly ještě nové. Stály cca 150 Kč a měla jsem vůně Strawberry Melon a Blue Coctail. Obě voněly moc pěkně a měly velmi slušnou intenzitu.

dárek k narozeninám

Od jedné kolegyně jsem dostala jako dárek vonný vosk Woodwick v parfemaci Redwood. Je to těžší vůně, která se hodí spíše na podzim nebo zimu.

objednávka z eshopu jasminkashop.cz

Na mém oblíbeném eshopu jsem zase neodolala několika svíčkám a voskům. Tentokrát jsem zkoušela i jiné značky než jen Yankee Candle. Jako první tu mám Village Candle a jejich English Flower Shop. Voní krásně po růžích a velmi dobře tvoří jezírko. Má dva knoty. Jako druhou tu mám značku Cheerful Candle. Od nich jsem si zvolila dvě květinové vůně Tender Moments a Seaside Petals.

Vzala jsem si i několik vosků Yankee Candle. Chtěla jsem zkusit nějaké jejich novinky, např. White Strawberry Bellini, Moonlit Blossoms, Floral Candy a Alfresco Afternoon. Jako dárek k objednávce jsem dostala několik čajovek.

difuzér z Avonu

V Avonu měli krásný stylový difuzér a k němu i svíčku. Já si objednala oboje, ale svíčka už byla vyprodaná, a tak tu tedy nemám. Jedná se o parfemaci Jasmine & White Violet. Moc se mi líbí i krabička, ve které to bylo ukryté, tak jsem si ji také schovala. Vůně je moc příjemná, žádný bolehlav a v místnosti je cítit velmi dobře.

difuzéry z Pepcu

V Pepcu měli difuzéry za 29 Kč, tak jsem jich několik koupila domů. Něco si vzala i mamka, zbytek zbylo mně. Mám vůně Forest Fruits, Vanilla a Fresh Cotton.

Momentálně mám doma ještě pár svíček, ale na stránkách YC jsou letní výprodeje, tak si možná ještě něco objednám. Jinak bych vám doporučila všechny ty difuzéry, protože krásně voní a v interiéru nadělají parádu. jakou voňavou záležitost jste si naposledy koupili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Candle haul: březen – červen 2019

 1. Stáňa

  Vonný olejíček Listea cubea je jeden z mých nejoblíbenějších, já ho kupuju od Saloosu. Ale musím říci, že jska jsou ta vedra, tak jsem skoro nepálila – nějak mne to nenapadne, když mám v kanceláři 30° (pálím hlavně v kanceláři, bo tam vedu soukromý boj z odvětráváním ze závodky). Možná byh mohla zkusit ty difuzéry…

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem očuchala v květinářství asi dvacet variant a nakonec jsem si vybrala tyto čtyři. taky občas pálím v práci nějakou vonnou svíčku, protože pod sborovnou je školní jídelna a samozřejmě vše jde vzhůru…Jinak doma v těchto vedrech taky svíčky nepálím, ale difuzéry mám ve všech místnostech, ty mám ráda:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *